2733
2734
عنوان

جای من باشید بچه میارید

| مشاهده متن کامل بحث + 1599 بازدید | 128 پست
عزیزم ادم باید به کیفیت فکر کنه نه کمیت طرف ده تا بچه داره یه دونه درست در نیومده پسر عمه من ۶ تا بچ ...

دایی من همیشه میگه یه دِه اباد بهتر از ۱۰ تا دِه خرابست

من هر کدوم اینجوری دیذم یه ادم بی عرضه تنبل و متعاد به گل بوده همش تا بهش میگی ول کن به چسب به زندگی ...

آره دیگه یادمه یکی اقوام دقیقا چون خودش عقده داشت بیش از حد هرچی بچه میخواست میخرید

هیچی اون بجه رو راضی نمیکرد برای هیچی تلاش نمیکرد

اصلا جایزه براش مفهوم نداشت حالا هم آخرش اینهنه خرج و خرج دانشگاه آزاد هم زورکی قبول شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم وقتی اوج جوونیم بود پدر بزرگم از زمیناش نمیگذشت بچه سه قلو بودیم مامانم کارمند بود و بابام جانبا ...

دقیقا ادم اون سنی که خواسته داره بهش نرسه بعد دیگه فایده نداره

من هر کدوم اینجوری دیذم یه ادم بی عرضه تنبل و متعاد به گل بوده همش تا بهش میگی ول کن به چسب به زندگی ...

خب لابد تربیتشم بد بوده

منم تو اطرافم دیدم تک دختر لای پر قو بزرگ شده الانم دندانپزشکی خونده بیا ببین چه دختریه خانم باشخصیت خوشگل 

ادم کیف میکنه

2731
عزيزم من حقوق بابام پنج تومنه سه تا دختريم، هيچوقت تو زندگي كم نداشتيم.شما نه ميليون و خونه و ...

درامد شوهر من ده تومانه ویلا و زمین هم داریم بعنوان پس انداز با این مخارج اصلا بچه نمیارم تا وقتی شوهرم درامدش بره بالا تو کار خودش ادامه تحصیل بده و درامدش به یه حد مطلوب برسه خودمم ادامه تحصیل میدم حتما چون واسم مهمه اگه روزی بچه بیارم فرزند من زیر دست پدر و مادر تحصیل کرده بزرگ بشه چون تربیت بچم واسم مهمه غیز مسائل مالیش 

من با این شرایط باشم بله میارم

ولی خب مهم فقط قسمت مالیش نیست اصلا

اصل مهم اینه که بتونی دوتا بچه رو باهم هندل کنی و بتونی از پسشون از نظر روحی و عاطفی بربیای

خدایا عمری بهم بده که خوشبختی و عاقبت بخیری دخترم رو ببینم
عزيزم من حقوق بابام پنج تومنه سه تا دختريم، هيچوقت تو زندگي كم نداشتيم.شما نه ميليون و خونه و ...

بله عزیزم چون خودم تو بچگی خیلی حسرت به دل همچی بودم ..الان یادم میاد گریم میگیره.ما ۴ تا بودیم مامانم نمیدونست به کدوم برسه

عزیزم وقتی دلت میگه نیار نیار .... من بچه بودم و تک فرزند بهتریم زندگی رو داشتم ... حقوق پدر و مادرم هم عالی بود .... بهشون اصرار کردم داداش میخوام .... از وقتی داداشم بدنیا اومد همه وی تغییر کرد .... حقوق پدر و مادرم زیاد تر شد ولی نه من و ن داداشم اون امکانات قبل رو نداشتیم الان مامانم میگه من چطوری پول کلاس کنکورت رو بدم .... خودت تو خونه درس بخون😢

در ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد میشه شما هم واسه رسیدن به آرزوم یه صلوات بفرستین .... ممنون⁦❤️⁩
2738
خب لابد تربیتشم بد بوده منم تو اطرافم دیدم تک دختر لای پر قو بزرگ شده الانم دندانپزشکی خونده بیا بب ...

ببین منم دیدم ولی این آدمی که دیدم الان موفق هست ولی واقعا برای ازدواجش نگرانم چون هیچی راضی اش نمیکنه همیشه عادت کرده هر چی دلش خواست بخره دیگه فکر نکنه لازمه یا نیست   هیج کس هم در برابر حرفش حرف نزنه هر شوهری والا تحمل نمیکنه 

منظور اینه زیاد از حد در برابر خواسته های بجه کوتاه آمدن نتیجه خوبی نداره

ببين حرفات درسته هميشه شيك و مرتب و بهترين داشتن ولي ببين نيازي نيس باهرلباس يه كفش ست كني شيك و تميز ومرتب و برند بپوشون ولي اسراف نكن البته نظر شخصيه برا راحتي خود ادم تك فرزندي خوبه ولي بچه گناه داره بجز پول به خواهروبردار وهمدم نياز داره پس فردا بزرگ ميشه يا اصلا بعد اينكه شما نيستين بايد يكي نزديك بهش باشه ببين از نظر تربيتي و روحي بي نيازشون كني بخدا با يه شلوارم بچه خوشبختيو حس ميكنه محبت خيلي بالاتر ازاين حرفاس

عزیزم وقتی دلت میگه نیار نیار .... من بچه بودم و تک فرزند بهتریم زندگی رو داشتم ... حقوق پدر و مادرم ...

آفرین عزیزم من همین روزارو دارم الان به چشمم میارم😖

چون مثلا بخوای یکیو دانشگاه ازاد پزشکی بفرستی  براش خونه رهن کنی خرجشو بدی خب اون یکی هم بعد سه سال میگه منم بفرست.بعد ادم دوتا بچش براش یکین نمیتونی فرق بزاری که😣

من خودم ۵میگیرم شوهرم ۱۰خونه و ماشین و باغ و زمین هر کدوممون جدا جدا داریم ارث ک بابام داده هم همینجوری تو حسابمه ولی  نمیزارم گیرم بیاد 

کلی اطلاعات حقوقی براتون میزارم تو تاپیک اطلاعات حقوقی امیدوارم ب دردتون بخوره ❤

برای بوجود آوردن فرزند هم زن و هم شوهر باید موافق باشن،نظر استارتر که باید مادر بشه وتحمل بارداری رو کنه محترمه،ولی شوهر ایشون الان ممکنه نظرش همین باشه چند سال دیگه نظرش عوض شه یه بچه ی دیگه بخواد ،دیگه اونوقع برای این خانم سخت تره،من جای ایشون باشم دومی میارم،بخصوص که بچشون دختره و مردهای ایرونی اکثرا پسر دوستن،آی ام آینده نگر

2706