2726
عنوان

عجیب ترین تاپیک ها در نی نی سایت ! ( + لینک )

| مشاهده متن کامل بحث + 3077 بازدید | 143 پست
یکی گفت با نام کاربری seee بهم سلام و علیک کرده یکم باهم حرف زدیم حتی اسکرین هم گذاشت بعد جالب بود س ...

سرکاری بود فکنم 

قد168.وزن اولیه94کیلو❌وزن فعلی 67 ❌وزن هدف ۶۰کیلو💪💪💪من میتوانم💪💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو گوگل بزنی اقدس الویه حتی میاره😂😂

وای تا اخر عمرم دیگه به الویه لب نمیزنم.

اول از همه برایت آرزومندم كه عاشق شوی ،و اگر هستی، كسی هم به تو عشق بورزد،و اگر اینگونه نیست، تنهائیت كوتاه باشد،و پس از تنهائیت، نفرت از كسی نیابی.آرزومندم كه اینگونه پیش نیاید، اما اگر پیش آمد،بدانی چگونه به دور از ناامیدی زندگی كنی.برایت همچنان آرزو دارم دوستانی داشته باشی،از جمله دوستان بد و ناپایدار،برخی نادوست، و برخی دوستداركه دست كم یكی در میانشان بی تردید مورد اعتمادت باشد.و چون بدین گونه است،برایت آرزومندم كه دشمن نیز داشته باشی،نه كم و نه زیاد، درست به اندازه،تا گاهی باورهایت رامورد پرسش قرار دهد،كه دست كم یكی از آنها اعتراضش به حق باشد،تا كه زیاده به خودت غرّه نشوی.و نیز آرزومندم مفید باشی نه خیلی غیرضروری،تا در لحظات سخت وقتی دیگر چیزی باقی نمانده است همین مفید بودن كافی باشدتاتوراسرِپانگهدارد.همچنین، برایت آرزومندم صبور باشی نه با كسانی كه اشتباهات كوچك میكنندچون این كارِ ساده ای است،بلكه با كسانی كه اشتباهات بزرگ و جبران ناپذیر میكنند
2728
بچه ها توروخدا دستتونو تو سینک نشورین 😐 اخه این چه کاریه  وای خدا😑😑

دستمون ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! چرا ؟

من همیشه دستم رو تو سینک میشورم   چیه مگه ؟   

( امروز ۹۹/۹/۹ ) بهترین اتفاق زندگیم افتاد.    
    منممممم

خنده دار ترین تاپیک "خرابکاری هایی که تو آشپزخونه کردید" بود،انقد خندیده بودم بیحال شده بودم،پارسال شهریور آخر شب تاپیک زده بود خیلیم شلوغ بود،لینکشو ندارم.

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.
خنده دار ترین تاپیک "خرابکاری هایی که تو آشپزخونه کردید" بود،انقد خندیده بودم بیحال شده بودم،پارسال ...

این نبود ؟!     

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1817220/بیاین-از-خرابکاریهایی-که-توی-آشپزخونه-کردین-رو-بگین?page=1

دستمون ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! چرا ؟ من همیشه دستم رو تو سینک میشورم   چیه مگه ؟   ...

اخه خیلی چندشه😐 دست تو دستشویی با صابون 

سینک جای شستن میوه و ظرف و غذا هاست بعدش دیگه ادم نمیتونه تو اون ظرفا که میزاریم تو سینک غذا بخوره که😑

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  
من فقط پست میزارم عین ادمیم که میره رستوران فقط غذا میخوره😂😂😂😂

مگه بقیه میرن رستوران چکار میکنن🙄

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗

یه تاپیکی بود پارسال، می‌گفت خونه نامزدم بودم یهو خشتک شلوارم پاره شد و فلان🤣🤣🤣🤣همه اصل قضیه و سوال استارتر رو یادشون رفته بود هی کامنت پشت کامنت که چطوری خشتک پاره؟ 🤪

یه خشتک پاره منو بلایکه😌

الانم پاره س یا خوب شده؟

کیا یادشونه؟ 

یه نفرم عکس یه مرد با شلوار کردی که خشتکش پاره س و کو ن ش به دوربین بود رو گذاشت 😩😩😩😩

دیگه اونجا بود که رسما جرررر خوردم از خنده

قد168.وزن اولیه94کیلو❌وزن فعلی 67 ❌وزن هدف ۶۰کیلو💪💪💪من میتوانم💪💪💪
یه تاپیکی بود پارسال، می‌گفت خونه نامزدم بودم یهو خشتک شلوارم پاره شد و فلان🤣🤣🤣🤣همه اصل قضیه و س ...

2706