2737
2734
عنوان

تو تنهاییاتون چیکار میکنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1129 بازدید | 129 پست
آره این حرفتو کاملا قبول دارم گلم.. چون به چشم دیدم کسیو که شرایط شما رو داشته و واقعا سخته.. ولی در ...

اونجوری هم که تو هستی سخته خب   قربون خدا برم 

معلوم نیست حکمتش چیه اصلا

میدونم بهش محبت نشده اما من و خانوادم سرشار از محبتش میکنیم ولی به نظرش مسخره میاد مثلا من کوچیکتر ...

شیوه ی محبتت را تغییر بده، از یه چیز توی این دنیا باید خوشش بیاید، با هیچی سر ذوق نمیاد؟ 

کی لبخند شوق میزنه؟ اصلا از زندگیش راضیه؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

5 و 6 که تا میای غذا بپزی و به خودت بیای شب شده، روز تعطیلی هم که مال استراحت،  دنبال درمان تن ...

مشاوره رفتیم

میگه من مدلم همینه

شیوا توقعش بالاست، همش میخواد تو خونه عین پروانه دورش بگردم

شیوه ی محبتت را تغییر بده، از یه چیز توی این دنیا باید خوشش بیاید، با هیچی سر ذوق نمیاد؟  کی ل ...

مثلا واسه تولدش که همین دو هفته پیش یه هتل خیلی خوبی رو رزرو کردم

بعد چون اخلاقشو میدونم روزی که میخواستیم بریم بهش گفتم

انقد عصبانی شد که چرا این کارو کردی.واسه خودت الکی برنامه میریزی، تولد منه. با من مشورت نمیکنی

بهم گفت من خودم برنامه دارم در صورتی که هیچ کاری نکردیم اون دو روز

2731
بنظرم باهم فیلم ببینین یا برین پیاده روی

مثلا یه فیلم فوق العاده میزارم 

که کلی هیجان داره

فوق العاده بی حس نگاه میکنه

طولانی باشه وسطش میره میخوابه

یا خوششم بیاد جوری نگاه میکنه که من میگم به زور داره میبینه

برای خودت برنامه بریز برو ورزش موزیک گوش کن بادوستات برو بیرون 

من همه برنامه هام هست

ورزشم رو میرم 

با دوستام و خانوادم میرم و میام

ولی تا کی؟ شوهرم چی پس؟

اونم میره با دوستاش 

ولی تو خونه عین سنگ

2738
میشه لطف کنی بهم بگی؟ آخرین امیدمه بخدا من انقد با احترام باهاش صحبت میکنم، آرومم، همیشه لبخند میز ...

1.دعای (یا مُقَلِّبَ القلوب قَلِّب قَلبَها و روحَها و جَسدَها علیٰ مَحبَّتی و عشقی و اُنْسی و اُلفَتی و مَوَدَّتی و قبولِ قَوْلی بِحَقِّ یا بَدوح و یا وَدود اَجِب دَعوتی یا وَصْلائیل) را 444 مرتبه بر تکه ای نبات : https://namnak.com/%D9%86%D8%A8%D8%A7%D8%AA.p11133 خوانده و به همسرتان دهید تا میل کند

الف )ذکر یا وَدود را بر دو تکه شیرینی یا قند یا  یا لیوانی شربت و یا زولبیا بامیه : https://namnak.com/%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B5-%D8%A8%D8%A7%D9%85%DB%8C%D9%87.p11591 بخواند و به آن ها دهد تا بخورند.

خوندن سوره ی نسا و شوره طه

آیه 26 سوره ال عمران 95 باربخوانید و از خداوند درخواست محبت کنید.

به قران کلام الله میشه اعتماد کرد چله 124هزار صلواتم بردار علاوه بر مهرو محبت 13 تا حاجت برا خودت یا دیگرانم بزار که خیلی خیلی مجربه اصن سیل صلواته برکته به همه چی

غلام حقله به گوش بودن مردم سخته هامن بدم میاد مرد باید مرد باشه قلدور باشه ولی با زنش عین بچه ها باشه بخدا اعتماد کن عزیزم نماز شبم خیلی ارامش داره حاجتم خیلی خیلی میده ولی جدا از اون ارامشس که دل ادمو میبره توفیق داشتی بخون 

اللهم صل علی محمد وآل محمدبرای شهدای امنیتبرای سایه ی پرچمی که نام الله ِش شده برکت دلامون برای مردم عزیز و مهربون کشورمیدنیا ممنون قلب مهربونت میشم واسه کار نامزدم یه صلوات مهمونم کمی❤️🦋 متفاوت بودن عقاید ماهم دلیل قانع کندده ایی نیست بهم دیگه بی احترامی کنیم   با افتخار یه کوردم و پشت دین و ولایتمم هستم من اگه خطاکارم پای اسلام ننویسین اون خطای منه

یا میام سایت یا موزیک یا اتاقمو تمیز میکنم یا ورزش میکنم غذا ک فعلا نمیتونم بپزم چون مامانم نمیزاره خلاصه ی جوری خودمو سرگرم میکنم ولی با وجود اینکه این همه سرگرمی دارم ولی بازم گاهی وقتا خیلی دلم میگیره

•|بزٰٖٜرگترٖٜينٰ اشٖٜتباهٰ زندگيمون اينٰه ك ٖفڬ ميكنيم همه مثٖٜ خودمٰونن|•براش سوختم گفت چقدر بوی دود میدی :( عقدم میشه برای اینکه ب خوشی و سلامتی برم سر خونه زندگیم یه صلوات مهمونم کنی🙂🙏💙{ الهم اصلی الله محمد و ال محمد}
من همه برنامه هام هست ورزشم رو میرم  با دوستام و خانوادم میرم و میام ولی تا کی؟ شوهرم چی پس؟ ...

الهی بگردم .دوست عزیز اگه دوست داشتی دعای ۷صحیفه سجادیرو بخون خیلی خوبه 

مشاوره رفتیم میگه من مدلم همینه شیوا توقعش بالاست، همش میخواد تو خونه عین پروانه دورش بگردم

وای خدا، همسرت فکر میکنه برای  تو سنگ تموم گذاشته، برای همین توقع نداره انتظار بیشتری داشته باشی. 

خب تو یه لیست از توقعات براش بنویس  ببینه چیز زیادی نیست که تو میخوای ولی اون اجرا نمیکنه. آخه دو تا خنده توقع بالاست؟ برای هر توقع میزان کالری و ثانیه ای که وقت میبره و قیمتش را بنویس. دو تا خنده، خرج داره؟ 

یه لیست جدا هم از کارهایی که برای زندگی میکنی هر چند شاید خودت دوست نداشته باشی  بنویس. 

از او هم بخواه یه لیست از توقعات و کارهایی که برای تو میکنه بنویسه. بعد روی لیستتون بدون دعوا و دلخوری تو یه موقعیت خاص بحث کنید، مثلا یه روز که حالش خوبه، یا تفریح رفتید، یا کیک پختی، از قبل بگو برنامه ی امروز زندگی  با منه، کارهات را برای این روز نگذار. 

تهش بگو تو نخندی  من نمیتونم مجبورت کنم ولی من مجبورم برم پیش مشاور خدا تومن خرج کنم.

1.دعای (یا مُقَلِّبَ القلوب قَلِّب قَلبَها و روحَها و جَسدَها علیٰ مَحبَّتی و عشقی و اُنْسی و اُلفَت ...

ممنون عزیزم، انجام میدم 

من اصلا نمیخوام غلام حلقه به گوشم بشه

خودمم خوشم نمیاد از مرد زن ذلیل ولی دیگه اینجوری هم نه

یه موقع ها بهش میگم لااقل من که کاریت ندارم توام به من دیگه کاری نداشته باش

گیر نده، دخالت نکن

تو که زبونت به خوب نمیچرخه اصلا حرف نزن خب، خیلی بهتره

وای خدا، همسرت فکر میکنه برای  تو سنگ تموم گذاشته، برای همین توقع نداره انتظار بیشتری داشته باش ...

من چیزی بنویسم بدم بهش اصلا نگاه نمیکنه

تهش بگه مسخره بازیه جدید راه انداختی؟ یا میگه تو دیگه خوشی زده زیر دلت

همه چیه زندگیت خوبه نشستی به من گیر میدی

یا دیگه خیلی بخواد حرف بزنه بهش بگم اصلا نمیخندی میگه تو باعث شدی زندگی اینجوری شه! حالا من اصلا کاری نکردم

مثلا من بهش میگم من با همه میسازم، سرکارم، تو خانواده ، تو اجتماع

اما تو همیشه اعصاب نداری و اخلاق نداری

میگه نه منم با همه اوکیم، فقط با تو اینجوریم

لج میکنه، درصورتی که من دارم دوستانه باهاش حرف میزنم

2706