2737
2734
عنوان

تو تنهاییاتون چیکار میکنین؟

1129 بازدید | 129 پست

چجوری سر خودتونو گرم میکنین؟ 

همسر من خیلی آدم سرد و بی احساسیه، تعطیلات که جفتمون خونه هستیم یا عصرا که میریم از سرکار خونه نه حرفی نه بگو بخندی ، هیچی. یا تو گوشیامونیم، یا اون تلویزیون میبینه من کتاب میخونم یا .... خلاصه کلا جدا از هم

خسته شدم از این وضع

نمیدونم چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بازی فکری بخر باهم بازی کنید قیمتی نداره یا بازی دونفره دان کن 

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

من هیچ وقت تنها نیستم 

هفته ای سه چهار روز خونه مامانم شب می مونیم 

بقیه روزام باز بعد رفتن همسرم سرکار ، میام خونه مامانم

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️
2738

من با بچم مشغولم😁کلا چیزی از رفتارای شوهرم ناراحتم نمیکنه حتی سردیش😁

زندگی دیروزی ها مثل امروزی ها نبود... ادعا نبود چشم و هم چشمی نبود👁️👀من بیشتر و تو کمتر نبود📈📉تولدت مبارک و کیک و شمع نبود🎉🎂کادوی گرون قیمت و سالگرد ازدواج نبود🎁💍حتی "دوستت دارم" هم نبود💘؛ یه شناسنامه بود که ثابت میکرد کی مال کیه📕عالی نبود، قشنگ نبود، حتی بیشترش اندوه بود🖤؛ قدیم تر ها بوداشون کم و نبوداشون زیاد بود🙎🏻‍♀️اما یه چیزی بود که زندگیشون دوام داشت گذشت بود🤝دادگاهشون خونشون بود🏠قاضیشون دلشون بود❤️و حکمشون صبر🙏... ما چقدر صبوریم؟؟؟ مایی که همه چیز داریم...؟! 

گاها یا سرم تو گوشی یا اشپزی میکنم خونه بابامم تو زیر زمینی حسینیس مثلا دیروز که دلم گرفت رفتم کلی گریه کردم با امام حسین حرف زدم یا خودمو نگاه میکنم و یا حموم میکنم یا بلند بلند با خودم حرف میزنم

اللهم صل علی محمد وآل محمدبرای شهدای امنیتبرای سایه ی پرچمی که نام الله ِش شده برکت دلامون برای مردم عزیز و مهربون کشورمیدنیا ممنون قلب مهربونت میشم واسه کار نامزدم یه صلوات مهمونم کمی❤️🦋 متفاوت بودن عقاید ماهم دلیل قانع کندده ایی نیست بهم دیگه بی احترامی کنیم   با افتخار یه کوردم و پشت دین و ولایتمم هستم من اگه خطاکارم پای اسلام ننویسین اون خطای منه

متاسفانه فقط فکر و خیال.. فکر مشکلات مالی.. بیکاری... مشکلات عزیزان... اینکه سنی ازم گذشته و سر و سامون نگرفتم😞

در تاریخ ٩۹/۹ُ/۹به امید و یاری خدای بزرگ و مهربان به آرزوم رسیدم. خدایا شکرت🙏🏻❤️
2706