2737
2734
شما گرفتی؟انشالله ک اثری نمیذاره زودم خوب میشی❤

خواهرم فک کمیم گرقته منم پیشش یودم یک هفته چون ویار داشتم پیش مامانم بودم خودم و دخترم 

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهرم فک کمیم گرقته منم پیشش یودم یک هفته چون ویار داشتم پیش مامانم بودم خودم و دخترم 

انشالله که نگرفتی اگه هم گرفتی خفیف و بی دردسرش باشه به بچه هم اسیبی نرسه ❤

پسرم زندگیم ❤
2728

ماهک جون خوبی؟ راجع به ترکیب رنگ چنتا سوال داشتم

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   
ممنون جانم عزیزم

عزیزم ترکیب رنگای سرد رو‌چجوری درمیاری ؟ منظورم‌دودی یاسی هستش و اینکه رنگارو بر اساس گرم ترکیب میکنی؟ یا چشمی میریزی؟

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   
2738
عزیزم ترکیب رنگای سرد رو‌چجوری درمیاری ؟ منظورم‌دودی یاسی هستش و اینکه رنگارو بر اساس گرم ترکیب ...

ببین کلا رنگ هایی با تناژ سرد رو پایه بالا قشنگ در میاد و اگه مو به زرد و نارنجی بخوره بعد دکلره وقتی رنگ سرد می زنی به سبزی می زنه 

من تو ترکیبای رنگ سردمم یه بند انگشت بنفش یا قرمز می زنم 

ببین کلا رنگ هایی با تناژ سرد رو پایه بالا قشنگ در میاد و اگه مو به زرد و نارنجی بخوره بعد دکلره وقت ...

اینو منم میزنم 

زمان پریودی روی باز کردن مو اثر میزاره؟ مشتری من پریود بود بالا و‌پایین موهاش کامل باز شد اما وسطای ساقه مو به پایه ۸ رسید به زور بقیه جاها ۹و ۱۰ 

شامپو بنفشم‌میزنی؟

مامان ماهک جون کاش آیدی اینستاتو میدادی اونجا باهم حرف میزدیم 

اینو منم میزنم  زمان پریودی روی باز کردن مو اثر میزاره؟ مشتری من پریود بود بالا و‌پایین موهاش ...

ببین اون یه تیکه با اکسیدان ۱۲ بزن ولی چک کن که نسوزه اگه باز نشد باید با توجه به پاییین ترین پایه رنگساژ کنی

دکترا عفونی میگن آنفولانزا بیشتر لز کرونا رو زن باردار اثر میزاره برای همین واکسن آنفولانزا واجب کردن زدنشو، میگن کرونا رو خانما و مخصوصا آقایونی که میگیرن  ممکنه عقیم یا نازا بشن

ببین اون یه تیکه با اکسیدان ۱۲ بزن ولی چک کن که نسوزه اگه باز نشد باید با توجه به پاییین ترین پایه ر ...

عزیزم میشه راجع به نسبت رنگها تو ترکیب هم توضیح بدی؟ ایا یه قانون کلی وجود داره؟