2737
2734
عنوان

بیاین از ارزوهامون بگیم😂😂😂

196 بازدید | 39 پست

من یه وکیل بودم یه کیف دستم میگرفتم و همه بهم احترام میگذاشتن

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

میشه واسه مادرم که فوت شدن صلوات بفرستید یا فاتحه بخونید🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ارزوهام خیلی گنداس تو یه صفحه جا نمیشه

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 
2731

من  بودم.... ذوقی نداره 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2738

من براتون دعا میکنم به ارزوهاتون برسید

شما هم برای یه آدم تنبل که درس نمیخونه صلوات بفرستید شاید عاقل شد😘😘😘😘😘😘😘😘

میشه واسه مادرم که فوت شدن صلوات بفرستید یا فاتحه بخونید🙏

مامان بشم

خونمون رو زودتر بسازیم😍😍😍😍

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧

من بچگیام بازی میکردم با خودم انقدر پولدار بودم که همیشه به همه کمک میکردم خونه میخریدم چند طبقه بعد میدادم به تازه عروس دومادا زندگی کنن بدون پول😋

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

آرزو که نه مطمئنم به یاری خدا نهایت تا دو سال دیگه بهش میرسم، میخوام یه کلینیک مشاوره بزنم و اولین کاری که میکنم از آدمای بی بضاعت وجهی دریافت نکنم، چون خیلیا نیاز به مشاوره ی تخصصی دارن اما پولش رو ندارن

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
2706