2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم من تا 9 سالگی میترسیدم😑😂

غروبم مرگ رو دوشم طلوعم کن تو میتونی...تمومم سایه میپوشم شروعم کن تو میتونی...شدم خورشید غرق خون میون مغرب دریا...منو با چشمای بازت ببر تا مشرق رویا
انواع اقسام اسباب بازی استخر وان با هیچکدوم درست نشد

پسر من دوسالشه و اینطوره.به بدبختی سریع میشورمش.تو حمام پا به فرار میزاره.آب رو سرش میریزم که دیگه‌نگو

خواهرای عزیز صلوات برا سلامتی بچه های من میفرستید😢😢

دختر منم همین بود دیگه ی تشت پر اب کردم تو حموم چندتا ازعروسک واسباب بازیاش بردم خودشو نشوندم رو چهارپایه که فقط نگاه کنه ...عروسکا حموم دادم شامپو زدم اب رو باز کردم روشون تمیز شستم قشنگ نگاه میکردو ذوق میکرد الان خودم هرچی میرم حموم اونم باید ببرم ...دیگه جوری شده تا خواب میره میرم حموم که نفهمه

نهنگ یونس را نخورد....کارد اسماعیل را نکشت....آتش ابراهیم را نسوزاند....دریا موسی را غرق نکرد....آری اگر او بخواهد همه چیز ممکن است....ناامیدنباش❤ کار درست رو خدا میکنه که با هیشکی حرف نمیزنه🥀.

دخترمن از3روزگی ازحموم به شدت میترسه تاحالاکه نزدیک5سالشه

دکترهم بردمش فایده نداشت

تاسرحدمرگ ازحموم بدش میاد

فقط گربه شورش میکنم میام

اسباب بازی وکتاب قصه هم فایده نداشت

شمااگه یه راه حل پیداکردیدبه من هم بگید

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )

براش از این استخر کوچولوها بگیر. اردک پلاستیکی ها هم هستن که رو آب شنا میکنن. بزرگ و کوچیکش بگیر بدتر توش. خودشم میشینه . کم کم شیر باز کن. بذار آب بازی کنه. دختر من اینطوری بود، عاشق حموم شد🤣🤣

درود و صلوات بر حضرت محمد و آل محمد(ص)   به حرمت اولین بوسه ای که در زمان تولدم بر صورتم نشاندی و به یاد آخرین بوسه ای که در هنگام وداعت بر صورتت زدم... تو را عاشقانه دوست دارم. دلتنگتم مادرم
2706