2737
2734
عنوان

دوستان من چیکار کنم هیچ دکتری قبول نمیکنه سزارین کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 706 بازدید | 38 پست
سلام عزیزم برو پیش دکتر ویدا رضوی عالیه منم سزارین کرد،دستش اینقدر خوبه بهترین دکتر برای اینکه بعد ع ...

من شنیدم خانم رضوی هم زایمان نمیکنه همینطوری و باید طبیعی باشه 

میشه برای سلامتی نی نی مون یه صلوات بفرستید
اگه اصفهانی هستی بگرد ببین آقای دکتر کریمی دیگه طبابت میکنه یا نه چون خیییلیییی پیره  یکی از آش ...

از دکتر مرد خجالت میکشم و نمیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی دکتر هست تو اصفهان بیمارستان مهرگان سزارین انجام میده هزینه اتم ۵ و خورده ایی میشه البته خودم طبیع ...

اسمش چی هست دوستم ؟ اقای رقایی را میگید 

خانم میترا شرافت وونجا زایمان میونن ولی گفت طبیعی آخه پیش کی برم ۵۰تومن ۵۰تومن پول ویزیت میدم ۵دقیقه میرم تو مطب بهم میگن طبیعی فقط دوباره میام بیرون خستم کردن دکترا

اسمش چی هست دوستم ؟ اقای رقایی را میگید  خانم میترا شرافت وونجا زایمان میونن ولی گفت طبیعی آخه ...

نه دکتر عفت باقری

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐
2731
اسمش چی هست دوستم ؟ اقای رقایی را میگید  خانم میترا شرافت وونجا زایمان میونن ولی گفت طبیعی آخه ...

اینم من بخاطر مشکلم رفتم مطبش منشیش ب یکی پشت تلفن داشت میگفت سز اختیاری می خواید بیمارستان مهرگان انجام میده

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐
من شنیدم خانم رضوی هم زایمان نمیکنه همینطوری و باید طبیعی باشه 

ویدا سخت راضی میشه ب سز مگه اینکه ای وی افی باشی...

ممنونم خیلی کمک بزرگی کردید انشاالله راضی بشن شما تازگی این حرفا شنیدید

بله دو هفته پیش بود شمارش تو نت هست بازم زنگ بزن بپرس

2738