2726
عنوان

خانومای عزیزی که به تازگی سیسمونی تهیه کردین❤

| مشاهده متن کامل بحث + 2567 بازدید | 200 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تختو ویترین و کریر و صندلی غذاخوری و رووئک صندلی ماشین رو فقط نخریدم شد هشت ملیون 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2728
ده تومن برای خواهرشوهر خانمم سیسمونی خریدیم حالا خانوم میگه کهنه شورم میخام اینوکجای دلم بزارم دیگه

الان دیگه اصلا کهنه شور استفاده نداره

لباسهای کودک هم با برنامه بیبی واش میشه با ماشین لباسشویی شست

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍
من الان میزارم بیا تاپیکم

باشه عزیزم

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍

۱۰ تومن

دقت کردین جایی که میخوان کسی زباله نریزه رو دیوارش نوشتن لعنت بر پدر و مادر کسی که در این مکان زباله بریزد؟حالا خوبه  بگن که لعنت بر پدر و مادر کسی که ماسک نمیزند؟جان عزیزانمون ماسک بزنیم تا جونشون در خطر نباشه😷😷😷😷😷😷😷 
من دوستم همه چی خریده همه چی تا 5 سالگی لباس خریده 70 تومن شده مارکهای عالی همه خارجی

خریدهای این مدلی به دور از عقل هست 

بنظرم برای سیسمونی تا یک سالگی بچه کافیه

الان دیگه اصلا کهنه شور استفاده نداره لباسهای کودک هم با برنامه بیبی واش میشه با ماشین لباسشویی شست

میدونم ولی میگه میخاد میگه لباس زیرای خودمو بعدامیندازم توش منم پیش خودم میگم خب تاحالا چجوری میشستی الانم بشور،سیسمونی هم که خوبشو گرفته شوهرم همه چیزم داره

2706