2726

چقدر هزینه کردین و در چه حد خریدین؟

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍
۲۰ تومن در حد خوب

همه چیز هم خریدی؟

تخت و کمد و ...؟

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نصفش مامانم خرید نصفش خودم.

متوسط خرید کردم ولی با کیفیت، نزدیک ۱۶ میلیون شد، با موکت و پرده و رنگ آمیزی اتاق و ... 

کمتر از ۲۰ تومان ،هزینه کردیم.

ولی اصلا هنوز وسیله های اضافی و جانبی هم نخریدیم...

2728

۵۰ تومن در حد خوب 

(( همشو شوهرم گرفت ، نخوریدم تروخدا))

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
نصفش مامانم خرید نصفش خودم. متوسط خرید کردم ولی با کیفیت، نزدیک ۱۶ میلیون شد، با موکت و پرده و رنگ ...

به سلامتی عزیزم قدمش مبارک

۶۰۰برای یه حوله و۳دست لباس سایز۱ دودست ۰ویه دست دوویه سرهم یه پتودورپیچ باپتوبرای کشیدن روش حالاهیچ مای بیبی ودستمال مرطوب نخریدم بچه دوممه تشک وسرویس خواب ایناهیچ کدومونخریدم 

دراین دنیااگرغم هست صبوری کن خداهم هست😔😔

من دیروز سیسمونیمو اوردم قیمتش رو از مامانم اینا نپرسیدم.البته کالسکه  نیازم نبود و گهواره ام خیییلی میترسیدم بچم عادت کنه بهش چون بجه خواهرشوهرم پدرمون رو دراورد و روریک نخریدم چون ضرر داره دوستم کاردرمانه گفت نخر.کهنه شورم خریدم.بقیه چیزاشم عالیه

ببین هر قیمتی بخواهی میشه از دوتومن تا هر جی خواستی بگو من عکس میذارم من چیزای اضافه نخریدم

اگر بزاری یه دنیا ممنونتم

2706