2726
عنوان

بازگشت عشق بعداز ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 2759 بازدید | 96 پست
واقعا نمیدونم چیکارکنم پسریو که بسختی فراموش کرده بودم دوباره اومده تو ذهنم دارم به جدایی فکر میکنم ...

😡 این حرفا چیه به خاطر یکی که اصلا آینده ش مشخص نیست می خواهی انگ مطلقه بخوری می خواهی دل یه پسری که بهت امید بسته رو بشکنی می خواهی تا آخر عمر خودت رو مدیون خانواده و همسرت کنی😠

ولش کن به درک. من این حرف رو میزنم که 5 سال در رابطه بودم همه از عشق ما با خبر بودند هزار بار آومد خواستگاری و پدر و مادر من قبول نکردند چون شرایطش خوب نبود. آخرش من ازدواج کردم الان 4 سال گذشته خدا را هزار بار شکر می کنم ولی از گذشته م شرمنده م از خدا می خواهم خودش و شوهرم منو ببخشند. 

وای 🤤

عزیزم میفهممت ولی اگه اون تورو میخواست نمیزاشت این اتفاق بیوفته و شما نامزد کنی .تلاش میکرد

اینم که نامزدت برات ناراحته بدون واقعن شمارو دوس داره 

به نظرم جوابشو نده .بزار جز اون زنایی باشی که واقعن پاک پاک .همسرت بهت افتخار کنه 

عشق وقتی برسی بهش چند سال بعد از زندگی خاموش میشه

.گفتم هی نپرسین امضام بخونی .من خاهر گوگوشم😁😁اون رفت من اومدم ینی اون رفت با یه کاربری دیگه بیاد 😂الان آوارس واس یه خط🙄خاهرای کوچیک لطفن انقد رو مخ خاهر بزرگا راه نرین .حرفشون گوش کنین وگرنه میزنه شل پلتون میکنه😄😄😈الانم اونو زدم کنار خودم آمدم😁آخه خط مال شوهر منه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چند ماه رفته یه هو برگشته  چه ساده ای دختر  سرش گرم بوده جایی دیشب حوصله ش سر رفته بوده& ...

ینی میگی رفته دیده بهترازمن پیدا نمیکنه برگشته اخه وقتی داشتمم تموم میکردم اون میل نداشت که تموم کنیم و میگفت دوسم داره

وای 🤤 عزیزم میفهممت ولی اگه اون تورو میخواست نمیزاشت این اتفاق بیوفته و شما نامزد کنی .تلاش میکرد ...

همش میخوام با نامزدم دردودل کنم ولی میترسم ینی میگی یادم میره عاشق یکی بودم

😔خیانت نمیکنم ولی میترسم نتونم فراموشش کنم

عزیزم خیانت که فقط پیام دادن وارتباط داشتن نیست رک بگم وقتی تو بغل همسرت بافکر کس دیگه ای اسمش خیانته،و به شماوهمسرت اسیب میرسونه با یه مشاور مشورت کن و در اخر یکیو انتخاب کن و مسئولیت همه چیو به عهده بگیر ولی نذار یکی تو ذهنت باشه یکی تو زندگیت،تکلیف خودتو بادلت روشن کن اگه همسرتو انتخاب کردی باید فراموش کنی دوست پسرتو،اگه دوست پسرتو انتخاب کردی پی همه چیو به تنت بمال

من سفیرِ صلح درونم،بامن حرف بزن!         خداهمیشههه معجزه میکنه همیشه نگاهمون میکنه فقط کافیه ایمان داشته باشی،باورداشته باشی اونوقته که معجزه رو میبینی💕خدایاشکرت
همش میخوام با نامزدم دردودل کنم ولی میترسم ینی میگی یادم میره عاشق یکی بودم

نمیگم پاک پاک میشه .نه 

ولی بزار خوبی های شوهرت انقد تو فکر خودت بزرگش کنی که وقتی یادت عشق قبلت میوفتی مثل گذر باد باشه 

لحظه ای باشه ..ینی انقد خوبی های شوهرت رو ببینی که فکر عشق قبلت رو خنثی کنه 

منم گاهی و ماهی یاد عشقم میوفتم 

ولی انقد سرگرم زندگیمم که سری از سرم میپره 

الان حالم و زندگیم خیلی خوبه 

.گفتم هی نپرسین امضام بخونی .من خاهر گوگوشم😁😁اون رفت من اومدم ینی اون رفت با یه کاربری دیگه بیاد 😂الان آوارس واس یه خط🙄خاهرای کوچیک لطفن انقد رو مخ خاهر بزرگا راه نرین .حرفشون گوش کنین وگرنه میزنه شل پلتون میکنه😄😄😈الانم اونو زدم کنار خودم آمدم😁آخه خط مال شوهر منه 
😔خیانت نمیکنم ولی میترسم نتونم فراموشش کنم

من یه سوال دارم.ایا شما 3سال بهش فرصت ندادی که اقدام کنه؟احساسات رو بذار کنار باعقلت برو جلو.اگر 3سال زمان کمی هست که هیچ اما اگر زمان زیادی بوده پس خیلی عاقلانه ومنطقی به خودت بگو من دینم رو ادا کردم.به اندازه کافی برای اون عشق مایه گذاشتم اما ازجانب اون اقدام اساسی صورت نگرفت.پس اگر واقعا نامزدت اون قدر مرده اون قدر مرده که تو این دوره زمونه قدم جلو گذاشته واومده جلو واینقدر مهربون وبااحساس پس پیش خودت بگو زندگی بااین ادم پیش رو چه بسا خیلی جذاب تر از رابطه قبلی باشه وتنها راه فراموش کردن اون ادم قبلی اینه هربار که احساساتت تو رو خواست ببره به خاطراتت بگو دست نگه دارید منو نبرید به بی عقلی.اون وقتش رو ازدست داد دیگه بسه.وتمام راه های ارتباطی رو بااون مسدود کن ان شاءالله 

عزيزم مطمين باش اگه انقد دوست داشت ازت دل نميكند وقتي يكمدت نبوده يعني عشقش اونطوري كه ميگه نيست چرا ...

اون پسر نمیدونه ازدواج کردم بعشم گفتم نکردم چون ترسیدم داغون بشه

2706