2733
2734
عنوان

راهنمایی

110 بازدید | 15 پست

خانوما من ی پنج ماهی هس نامزد کردم از اولش گف من بددل نیستم ولی دیشب بحثمون شد گف فقد کار واجب بود تنهایی میتونی  بری بیرون  وگرن جایی خریدی  میخاستی بری با مادرت برو نمیدونم چیکار کنم شما همسرتون اینطوری بوده  یا درستش تونستید بکنین

من همسرم کلا دوست نداره تنها برم جایی بخوام برم جایی یا خودش منو میبره یا با کسی میرم درست هم نمیشه منم باهاش کنار اومدم 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
من همسرم کلا دوست نداره تنها برم جایی بخوام برم جایی یا خودش منو میبره یا با کسی میرم درست هم نمیشه ...

سخت نیست اخه براتون بعد بچه ندارین  مثلادبا بچه نمیزاره برین. کلا این ی مورده یا خیلی تعصبی رو‌همه چیز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سخت نیست اخه براتون بعد بچه ندارین  مثلادبا بچه نمیزاره برین. کلا این ی مورده یا خیلی تعصبی رو‌ ...

نه فقط همین یه مورده نه برای من که سخت نیست چون من هرجا بخوام میرم بیشتر خودش اذیت میشه که باید هماهنگ کنه بیاد من ببره و بیاره 

باردارم الان ولی میگه بچمون بزرگ شه مشکلی ندارم با اون بری بیرون

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2728
بعد  نگفته چن سالش بشه بچه

نه 

البته بستگی به علت این کارش هم داره ها باید علتش رو پیدا کنی همسر من علتش اینه همش نگرانه کسی مزاحمم بشه یا بلایی سرم بیاد تصادف کنم و اینا 😄😄😄😄 حس میکنه وقتی کسی باهام باشه مخصوصا خودش اتفاقی برام نمیفته 😂 😂 😂 😂 

نه  البته بستگی به علت این کارش هم داره ها باید علتش رو پیدا کنی همسر من علتش اینه همش نگرانه ...

میگه دوسندارم البته بهم گفته بهت اعتماد دارم اما کلا میترسم جایی میری با مادرت برو

2738
بعد این نشونه بددلی دیگه

خب شوهر منم تو عقد اینا رو میگفت یا جایی می‌خواستیم بریم همش به مامانم زنگ میزد که تو روخدا مراقب هانیه باشین اگر فقط همین یه مورد باشه فکر نکنم از روی بددلی باشه شاید به خاطر علاقه زیاده ولی بازم ببین تو بقیه موارد هم اینطوریه یا نه 

مثلا چ مواردی 

خودت تو رفتار و حرکاتش متوجه میشی بعد چند وقت دیگه اینکه هی مثلا گوشی تو چک کنه یا وقتی بیرونی همش هی فکر کنه تو داری به بقیه نگاه میکنی یا کارایی از این دست 

خودت تو رفتار و حرکاتش متوجه میشی بعد چند وقت دیگه اینکه هی مثلا گوشی تو چک کنه یا وقتی بیرونی همش ه ...

چک میکنه گوشیرو مثل میاد خونمون ی نگاه میندازو تمام ولی چیز  دیگ ای ازش ندیدم

چک میکنه گوشیرو مثل میاد خونمون ی نگاه میندازو تمام ولی چیز  دیگ ای ازش ندیدم

بازم بیشتر به کاراش دقت کن یا محض احتیاط با یه مشاور مشورت کن اینا ممکنه نشونه بددلی باشه ممکنه هم نباشه چون مثلا بیرون رفتن رو شوهر من نمیذاره تنها برم اما بد دل نیست 

2706