2726

کسی میدونه هزینه ی گرفتنه کارت اعتباری بین المللی (CREDIT CARD)  چقدره حدودا؟

و کسی هست ک تاحالا از سایتای خارجی مستقیم خرید کرده باشه‌؟؟ راضی هستید‌؟

مثلا لباس اینا

لطفا واسه نیتم یه صلوات بفرستید :)🌹

از سایت خارجی مستقیم خرید نکردم ولی اردیبهشت ماه یه خرید از سایت ایگرد کردم . هنووووووز به دستم نرسیده!!! اوایل که پیگیری میکردم میگفتن ما تو سایت نوشتیم بعد 4 تا 6 هفته کاری به دستتون میرسه! ینی پنجشنبه جمعه ها و تعطیلا حساب نمیشن ! الانم که بعد سه ماااه پیگیری میکنم میگن کروناس...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم مستقیم که نمیتونی باید پول ارضی داشته باشی من 1سال پیش از طریق شرکتی که واسطس از امازون خرید کردم خیلی اون شرکت معتبره هم خودش سفارش میده هم پولتو ارضی میکنه

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور :) 
از سایت خارجی مستقیم خرید نکردم ولی اردیبهشت ماه یه خرید از سایت ایگرد کردم . هنووووووز به دستم نرسی ...

اخه این سایتا خیلی میکشن روش تا اون محصولو به دستت برسونن،مثلا اگه قیمت محصول ۱۰۰ باشه،۳۰۰ اینا در میاد

برای شما چطور بود  هزینه ش؟ 

به شدددددت پشیمونم از خریدم و اصلا توصیه نمیکنم بهتون

😑😑😑

ولی خیییلی محصولاته خوبی دارن

خوشبحال کشورای دیگه که هم راحت میتونن مستقیم خرید کنن،هم تینکه پولشون ارزش داره و قیمته محصولات برای اونا زیاد گرون در نمیاد

نه قیمتش 99 دلار بود و به حساب قیمت روز دلار محاسبه شد اون موقع

ببخشیدا زیاد سوال میپرسم

یکی ام اینکه اگه ۹۹ دلار بود قیمته اون عطر،چقدر به اون ۹۹ دلار اضافه شد تا اون محصول خریداری بشه و به دستت برسه؟

و اینکه مگه سایتای آمازون،کارتای ایرانی و پرداخت از بانکای ایرانی رو قبول میکنن؟

2706