2737
2734
عنوان

بدجنس تر از زن داداش من وجود نداره؟؟ بیاین بگم چیکار کرده.نفهم

| مشاهده متن کامل بحث + 5736 بازدید | 149 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای بابا

شاید بی منظور فقط پرسیده

پیش میاد ادم یه چیزی میخره و برمیداره ، بعد فک میکنه بر نداشته، دوباره برمیداره 

اونم گفته چک کنین دیگه

شاید به همه اونایی ک محصولاتو برده اونجا گفته

خدایا مراقب این فسقله تو دلم باش🥺

واسه دو تا شامپو اینجوری کردی؟؟!!

خسته نباشی

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2731
برادرت این وسط خبرکشی زنشو میکنه واقعن متاسفم برا برادرت ک محرم زنش نیست و اگر ذره ای برای زنش جلو ...

منصفانه قصاوت کنیم تهمت بده حتی اگه از طرف عروس باشه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
چیکار میکرد باید شامپو زنش رو پس میگرفت چی بگم استارتر زیر اسمون خدا همه جور آدم هست باید ساخت

باید اینقدری مدیریت داشته باشه که خودش این قضیه رو جنع کنه نه اینکه باعث بشه بقیه هم ناراحت بشن .با این کار قضیه بدتر میشه

ایکاش برادرتون به شما نمیگفتن

خب میگه انقد گفته که اشکمو در.آورده.پرسید دست شماست این داره منو دق میده

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟
2738
برادرت این وسط خبرکشی زنشو میکنه واقعن متاسفم برا برادرت ک محرم زنش نیست و اگر ذره ای برای زنش جلو ...

لایک

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
خب راس میگه

کجاش راست میگه؟

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟
باید اینقدری مدیریت داشته باشه که خودش این قضیه رو جنع کنه نه اینکه باعث بشه بقیه هم ناراحت بشن .با ...

تهمت سنگینه وقتی به خانواده ات باشه سنگین تر 

من تجربه کردم خیلی سخت میگذره

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
خب میگه انقد گفته که اشکمو در.آورده.پرسید دست شماست این داره منو دق میده

حرف باد هواست .جوابشو میداد ولی با این کار همون رابطه نصفه نمیه هم ازبین میره و این بیشتر به ضرر شما و برادرتون میشه .

تهمت زد؟ چه بیشعور ولی داداشتم مقصره که میاد به شما خبر می‌ده و هیزم تو آتیش می‌ندازه.

اره تهمت زده خاک عالم به سرش خانواده نداره خب.رم کرده.

2706