2733
2734

سلام..وقتتون بخیر.

خب جونم بگه براتون داداشم یه شهر دیگه زندگی میکنن و خدا میدونه که زنش خون برادر منو تو شیشه کرده و هر دفعه به بهانه های مختلف عذابش میده و تا حالا صدتا حرف پشت سرما زده و ماهر دفعه پامونو گذاشتیم رو و وقتی میخواسته بیاد بهترین تدارک دیدم که سر برادرم منتی نزاره.حالا بگذریم.

ما چهارتا خواهریم.زن داداشم تو این گروه نتورک و بازاریابی هستش.دوهفته پیش که خواست بیاد به من پیام داد محصولاتمو بیارم منم گفتم بیار شاید خواهرا هم خواسته باشن.

چندتا از فامیلای خودشون تو این شهرما هستن اونا حتی بیست تومن ازش خرید نکردن.ما چهارتا خواهر شوهر رو حساب تعریفای این خانوم  یک ملیون 200 خرید کردیم و نقد پولشو دادیم...که بماند که محصولاتش مال شرکت نفیس هست و ذره ای کیفیت نداره گول نخوردید خانما...

حالا موضوع اصلی این جاست.تمام وسایلشو تک به تک خودم.دونه دونه نوشتم براش.که از هر کدوم تعدادش چندتاس.نزدیک ده روز خونه مامان من بوده بهترین پذیرایی ازش شده الان که رفته داداشم زنگ زده که تا خود گرگان سرمو خورده که.دوتاد از شامپوهام کمه..در صورتی که جنساشو همه جا برده..منظورش بما بود دیگه..بعد به هممون پیام.داده شامپو ها ببین اشتباهی تو.وسایلتون نیست..در صورتی که داداشم گفت زنم گفت برشون داشتن خورده شون نشه🤣خب بدبخت گدا ما.مونده دوتا شامپوییم خر شو تا شامپو بارت کنیم..حیف این همه پذیرایی بی لیاقت آشغال

منم دیگه این حرفا رو شنیدم خیلی خیلی بهم برخورد زنگ زدم هر چی لایقش بود بهش گفتم..گفتم برادرمو بدبخت کردیم چی میکشه از دست تو روانی.قطع کردم از همه جاهم بلاکش کردم

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
ایکاش برادرتون به شما نمیگفتن

چیکار میکرد باید شامپو زنش رو پس میگرفت

چی بگم استارتر زیر اسمون خدا همه جور آدم هست باید ساخت

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
ولی واقعا گاهی باید به خواهرشوهرها حق داد انقدر که بعضی از عروسا بدذاتن

خیلی بد ذاته بقران..بدونی مامان من چه کارایی براش میکنه

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟

برادرت این وسط خبرکشی زنشو میکنه

واقعن متاسفم برا برادرت ک محرم زنش نیست

و اگر ذره ای برای زنش جلوی شما ارزش قایل میبود شما زن داداشتو فحش کش نمیکردین

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔
2706