2733
2734
عنوان

تحصیلات یا کار؟؟🤔

170 بازدید | 30 پست

بچه ها من یسال خوندم واسه ارشد البته زیاد نخوندم شاید روزی یه ساعت

چندروز دیگه هم کنکور دارم ولی ازمایشی میدم

حالا مردد شدم میگم بخونم حالا حالا به جایی نمیرسم

برم ارایشگری یاد بگیرم به ارایشگاه درست و حسابی بزنم یا بشینم امسال درست درس بخونم؟

البته فقط برام این مهمه که شخص مهمی بشم و ادم مفیدی باشم یعنی الکی عمرمو هدر ندم یه کاری کنم

پول زیاد برام مهم نیس 

راستی یه دختر دوساله هم دارم 

شما باشید چیکار میکنید؟

جایگاه اجتماعی ارایشگر هارو چطوری میبینید؟

از طرفی ارزوی همیشگیم مطب زدنه😥

تیکر روز کنکوره..... کنکوری که قرارهست منو به آرزوهام برسونه😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دوماه خوندم قبول شدم چون هدفم بود 

بعدم درس خوندن وقت تلف کردن نیس همه چی کار کردن نیس 

میتونی دوتاشو کنار هم داشته باشی

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2728
2738
رشته ات چیه بازار. کار داره؟ با لیسانس الان شغل خوبی داری که دنبال ارتقا باشی؟ آرایشگاه هم که الان خ ...

زیست عمومی خوندم

الان برای ژنتیک میخوام امتحان بدم

تیکر روز کنکوره..... کنکوری که قرارهست منو به آرزوهام برسونه😊

اخه چرا یکیشو انتخاب کنی سال ۹۰ من ارشد دادم و قبول شدم شهر دیگه که دو روز میرفتم و بچه ۴ ماهه هم داشتم سرکارم میرفتم 

سال ۹۷ بچه دوم حامله بودم بچه مدرسه ای داشتم دکترا و استخدامی میخوندم و سر کارم میرفتم کلاس موسیقیم میرفتم 

از خوابتون و استراحتتون بزنین به همه چی میرسین 

هر کی با ما مشکل داره 🙋 مشکل گشا ابلفضل 😂🤣

من باشم حتما میرم سراغ کار اونم نه ارایشگری 

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

عزیزم ببین به چی علاقه داری همونو ادامه بده
من خودم به رشته تحصیلیم خیلی علاقه داشتم ولی الان به این نتیجه رسیدم کاش به جای 4سال دانشگاه رفتن که واقعا هیچیم به ادم یاد نمیدن چندتا کلاس بیرون یا کارآموزی رفته بودم خیلی بیشتر یاد میگرفتم و برام مفید بود
به نظرم هر رشته ای رو که دوست داری کلاس بیرون یا کار آموزی برو دانشگاه فقط وقت تلف کردنه

بزرگ ترین دشمن زنان، زنان احمق هستند.
2706