2726

کسی که زندان انفرادی را ساخت خوب میدانست که سخت ترین کار بشر تحمل خویشتن است.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مال تو سبزه‌ 

همسایه  زردچوبه‌ تو پباز‌ داغش‌ زیاد زده

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       

خانما اولی ماله منه دومی مال همسایم

اش هنسایم هن قیافش و هم طعمش از اش من خوشمزس بنظرتون‌چکار کرده اینجوری شده 

کسی که زندان انفرادی را ساخت خوب میدانست که سخت ترین کار بشر تحمل خویشتن است.....
یکی زردچوبش زیاده وکشکش😩

اش ترخینه باسیرابی هم پیازداغ لازم داره؟

بیاواین پخش وپلا را تو جمعش کن😞                                     دوریت داره بدمیسوزونه توکمش کن😭🙏
خانما اولی ماله منه دومی مال همسایم اش هنسایم هن قیافش و هم طعمش از اش من خوشمزس بنظرتون‌چکار کرده ...

زردچوبه زیاد‌ ریخته،  

مزش‌ هم از خودش بپرس

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2706