2737
2734
عنوان

زنداداش

| مشاهده متن کامل بحث + 2116 بازدید | 146 پست
حرفتون درسته منم نظرم همینه  ولی میگم که فقط خانواده شوهر کرونا و یا ناقل که نیستن خانواده خ ...

عزیزم موضع ایشون رو در برابر خانواده خودش نمیدونیم

درضمن تا ابد که نمیتونن بچه رو دور نگه دارن 

چند ماه دیگه واکسن میزنیم و تمام 

شاید واقعا یک نفر داره سفت و سخت رعایت میکنه که بتونه به خانوم تازه زایمان کرده کمک کنه

اوضاع واقعا بدی شده 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!

من باشم اصلا نمیرم ببینمش هیچ وقت هر وقت دوست داشت بیاره خونه پدرم ببینم.هر چقدر دلم بخواد برو پیشش ولی جلو خودمو میگیرم.

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خاك. برسر بي لياقتش نكنم من جات بود ج ميدادم 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2731
هیچوقت ارزوی بد نکن برای کسی که به خودتون برمیگرده عزیزم. زنداداشت راست میگه ادم با خانواده خودش راح ...

مگه خونواده همسر میخوان چیکار کنن ؟

همین رفتارای عروسه که خودشه از چشم خونواده شوهر میندازه

مثلا من اصلا دلم نمیخواد سه چهار ماهی یبارم بیاد خونمون کلی به زحمت میوفتم کلی کار میکنم 

همون بهتر که گفت نیاین تازه قبل و بعد از بچه دار شدنشونم اجازه نمیدن ما بریم خونه شون 

کرمانیه عروسمون نمیدونم همشون همینجوری بیشعورن یا همینا اینجورین

خدا رو شکر خودشون یه دونه عروس دارن چشم دیدنشون رو نداره یعنی اجازه نمیده اینا برن خونه ش طبقه بالای خونه باباشه

شما هم به نظر من تلفنی به برادرتون تبریک بگید و بهش هم بگین به خاطر کرونا و رعایت پروتکل بهداشتی نمی ...

جلو برادرم بحث پیش کشید ولی برادرم گفت شما ها باید ازاولین روزباشید

واقععاا بلانسبت بعصی چیزارو این جا میشنوم شاخ در میارم واسه چی بلانسبت بعضی عرووسا انققققدر بی ادبن.مطمین باش واسه خانواده خودشون اینجوری نیستن.برادرتونم مقصره.

من به جای شما بودم اصلااا نمیرفتم.بهش میگفتم فکر نکنی مثلاا با این رفتارت بخوای مارو یا مادرمو اذیت کنی.چون مهم نیست این چیزا.کلاا قید داداشمم میزدم.فدا سرتون انقدر خودتونو مشتاق کردین واسش داره حالتونو میگیره

نمیدونم چرا حرف حق میزنی تعلیقت میکنن
2738
من به بقیه خواهرام میگم نریم ولی جلو مادرمو نمیتونم بگیرم

مادرتون طوری نیست به عروس محل نده بره دیدنش ولی شماها نرید. میدونم آدم چقدر دلش می خواد ببینه ولی جلو خواسته دلتون را بگیرید. موقعی که التماس کرد میفهمه به برادتون هم زنگ بزنید احوالش را بپرسید و بگید براتون عکس بفرسته و بگید بخاطر اینکه زنت گفت ما نمیایم 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
واقععاا بلانسبت بعصی چیزارو این جا میشنوم شاخ در میارم واسه چی بلانسبت بعضی عرووسا انققققدر بی ادبن. ...

اره بخدا به خاطر برادرم هرکاری کردیم ایشونم ازاون ور بوم افتاده والله

گفتن نداره بخدا ازوقتی ازدواج کردن تولدش سالگرد ازدواج روز معلم همه مراسمات که بهش مربوط میشه کادو ب ...

اتفاقا خواستم بگم‌حتما ازتون محبت زیاد دیده هار شده تنها راه درمانش اینه دورش را خط بکشین بخصو الان وقت اینه بهش ثابت کنین اگر بهش محل ندین چقدر احساس بی ارزش خواهد کرد

حالا خود دانین ولی خووهرو مادرهایی شبیه شما نمیتونن بی خیالش بشین  تا اخر هم تو سری خورعروس میشین....

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
خوب ماهم اینارو میدونیم ناراحت میشیم برای همین میگم جوابشو بدم یانه

جواب ندین بهش 

فقط شما تنها کارتون این باشه که نرید اونجا

فقط تلفنی تبریک بگید بهش که بعدا بهونه نکنه بگه اینل لج کردن و تبریک نگفتن

برای دیدن بچه هم فقط از طریق ارسال عکس یا تماس تصویری واتساپ یا اسکایپ

اسکایپ هم تصویر و کیفیت خوبی داره

انقدر نرید که خودش ازتون بخواد بیاین اونجا

خودتون رو دست بالا بگیرید

اره بخدا به خاطر برادرم هرکاری کردیم ایشونم ازاون ور بوم افتاده والله

اشتباه.عروستون میگه چون اینا خیلی داداششونو دوست دارن منم نمیزارم بچه داداششونو ببینن‌ به خدا نرید اصلااا کار نداشته باشید بهش انگار که هیچ اتفاقی نیوفتاده.ببین خودش دست از پا دراز تر میاد.تازه به داداشتونم نگین عکس بده شاید زنش دعوا کنه یا هرچی که عکس نده بهتون.

نمیدونم چرا حرف حق میزنی تعلیقت میکنن
گفتن نداره بخدا ازوقتی ازدواج کردن تولدش سالگرد ازدواج روز معلم همه مراسمات که بهش مربوط میشه کادو ب ...

ازین حرفی که میزنم ناراحت نشی ها عزیزم منم خانواده شوهرم محبت میکنن تا حدی ولی من اصلا ذوق نمیکنم میدونی چرا چون خیلی اخلاقشون بده اهل دخالت و نظردهی بیجا و زورگویی ان

جواب ابلهان خاموشی است
2706