2737
2734
عنوان

مامانم خیلی از من‌توقع داره

233 بازدید | 16 پست

کلا تا چشمش به من میفته فقط بم کار میگه بعد اون خواهرم ک میاد میگه درس داره خوب منم درس دارم اون باید بشینه بخونه من کاراشو بکنم واقعا زورم میاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

مادر منم همینه هرموقع میاد خونم کلی سفارش داره هرموقع هم میرم میخواد یه خونه تکونی مفصل براش کنم 

یه پا  کوزتم برا خودم  

هر چیزیم بخرم میگه برا منم بخر

برابقیه خواهر وبرادرام این طور نیست 

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
مادر منم همینه هرموقع میاد خونم کلی سفارش داره هرموقع هم میرم میخواد یه خونه تکونی مفصل براش کنم&nbs ...

چرا واقعا تازه مامان من قالی گذاشته تا پامو میذارم تو‌حیاط میگه بیا بشین بباف بخدا زورم میاد‌خواهرمم میخوره و‌میخوابه و یه استکانم آب نمیزنه 

توک خوبی مامان من با اینکه متاهلم همش واسم منت داره حتی خونمم ک بعضی وقتا میاد  جواب سلام خودمو ب زور  میده انگار هرچی خوب باشی تو سری خور تری.ولی اون ابجیم سه ماه یبار میاد خونش جونشم براش میده 

خدایا شکرت❤ 
2706