2737
2734
عنوان

حمله خانوداه شوهرم به من

1021 بازدید | 65 پست

سلام بچه ها

من تازه عروسم ، امروز که خونه بابام بودیم بابام به من و شوهرم عیدی داد

ازونجا که هیچ عیدی بجز عید نوروز واسم چیزی نیاوردن

امروز خانواده شوهرم فهمیدن، همیشه میپرسن و منم گفتم دادنش رسمه برای ما به تازه عروسا

یهوبرادرشوهرم میگه توقع نکن برات جیزی بیارن شوهرت عیدیته

خواهرشوهرمم پست بندش گفت ما رسم نداریمو توقع نکن کاری برات بکنیم...

منم زدن سیم اخر به مادرشوهرم گفتم این چه طرز برخوده اصن به برادرشوهرم چه مربوط کهاین حرفو به من زده اگر کسی شاکی بود شما باید میبودین‌...منم توقع نکردم کاری کنین

حالام قهرم با همشون ،به خواهرشوهرمم گفتم خیلی حرف زشتی تو جمع به من زدی....  شوهرمم از دستشون شاکیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ساعت چند رفتین خونه بابات 

چند برگشتین 

دعواتون هم شد 

ما هنوز از خواب بیدار نشدیم 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
2728
2738

عزیزم اوناحمله نکردن که شماحمله کردین😊بعدمیگن رسم ندارن واقعا ماهم این رسمونداریم ک بجزشب یلداوعیدنوروزعیدی بدن..ایناهم بهت گفتن ک فرداناراحت نشی فک نکنب برات ازش قائل نبودن....

توروبخدا منو لایک نکنید🤗🤗خدایا اولین ارزوم ک نشد برباد رفت...محتاج دومی هستم دوباره ناامیدن نکن
عزیزم اوناحمله نکردن که شماحمله کردین😊بعدمیگن رسم ندارن واقعا ماهم این رسمونداریم ک بجزشب یلداوعیدن ...

شما بودین ببینین چه چیزا ک نگفتن؟ به رسم خانواده داماد تیس

به رسم خانواده عروسه

این وسط برادر شوهرت چی میگه 

پول کادو رو قراره ایشون لطف کنن 😒

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
خب کارشون زشت بود ، نبود؟ مثلا برادرشوهرت بیاد این حرفو بزنن

بله زشته...ولی مثلا من اگه بودم شوهرم اصلا انگار نه انگار..

۹۹.۹.۹  از خونه مستقل و زیبای خودمون آماده شدیم رفتیم برای عروسی داداشم که ی کار خوب پیدا کرده بود💚🤲
ساعت چند رفتین خونه بابات  چند برگشتین  دعواتون هم شد  ما هنوز از خواب بیدار نشدیم ...

😂😂😂😂😂

انگشت اتهام همه ی مردها،مثل عقربه ی قطب نما که مدام رو به شمال است،همیشه رو به یک زن نشانه میرود،همیشه✌️😊
2706