2726

من هر چی سراغ کردم لاک پیدا نکردمهمش قطره بودن چقدر گرفتی منم ۴ سالشه ناخن می خوره زیاد اینقدر باهاش مهربونیم ولا دعوا هم ندیده نمی دونم چرا ناخن می خوره

📌متولد ۷۷ نیستم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من هر چی سراغ کردم لاک پیدا نکردمهمش قطره بودن چقدر گرفتی منم ۴ سالشه ناخن می خوره زیاد اینقدر باهاش ...

من از دیجی کالا سفارش دادم...هنوز نرسیده

آنچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو
نه لاک نزن فلفل بزن😐😬

فلفل اگ ی وقتی دست بزنه چشمش خطرناکه. تازه همونم طفلی بزنه دهنش میدونی چقد اذیت میشه

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

عزیزم اینها کار درستی نیست باید علتشو پیدا کنی ورفع بشه 

چه مواقعی این کارو میکنه؟

بچه جدید اومده توی زندگی ؟

تغییر جدیدی داشتین ؟ مثل خونه عوض کردن ؟

دعواش میکنی ؟ 

یا ...

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
عزیزم اینها کار درستی نیست باید علتشو پیدا کنی ورفع بشه  چه مواقعی این کارو میکنه؟ بچه جدید ا ...

از شیر گرفتمش...دستشو زخمی کرده آخه نمیشه بی تفاوت بود...لباس آستین دار هم میزنه بالا...موقع خواب بیشتر میخوره چون عادت داشت با شیر میخوابید

آنچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو
من هر چی سراغ کردم لاک پیدا نکردمهمش قطره بودن چقدر گرفتی منم ۴ سالشه ناخن می خوره زیاد اینقدر باهاش ...

دعواش نکن

صبر زرد از عطاری بگیر

وقتی حواسش نیست براش بزن

خیلی تلخه،ولی یه خاصیتی داره که اون عادتو از سرش میندازه

فلفل و اینا تاثیرش موقته

صبر زردو در طول روز دو سه بار بزن براش

اصلا نذار متوجه بشه

مثلا به دست خودت بمال و نامحسوس دستشو تو دستت بگیر و بهش بمال

بعدم که نخورد تشویقش کن و براش جایزه بخر

دعواش نکن صبر زرد از عطاری بگیر وقتی حواسش نیست براش بزن خیلی تلخه،ولی یه خاصیتی داره که اون عادت ...

ممنون برا از شیر گرفتنش از صبر زرد استفاده کردم اندازه عدسی خیس کردم می زدم دور سینه خیلی تلخه حالا بقیه اش دادم به دوستم گفت انداختمش دور باید برم عطاری بگیرم

📌متولد ۷۷ نیستم 
از شیر گرفتمش...دستشو زخمی کرده آخه نمیشه بی تفاوت بود...لباس آستین دار هم میزنه بالا...موقع خواب بی ...

عزیزم بهترین راهش حواسشو پرت کردن وقتایی که بیدار یا بنظرم میتونی یه جایگزین بهش بدی مثل اسباب بازی که سرش گرم کنه

استاد روانشناسی میگفت این کار اساسش غلطه که فلفل بزنن یا لاک تلخ و اینها 

عزیزم مکیدن انگشت ممکن دلیل هاش سررفتن حوصله ، اضطراب ، نگرانی باشه و دلیلش آرامش 

یا خستس وخوابش میاد 

خودت که دلیلشو متوجه شدی تقریبا میگی از شیر گرفتیش امکان داره حس کنه محبتت کم شده 

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
ممنون برا از شیر گرفتنش از صبر زرد استفاده کردم اندازه عدسی خیس کردم می زدم دور سینه خیلی تلخه حالا ...

منم با همین از شیر گرفتم بچه هامو

خیلی خیلی راحت

البته بچه هامو به شیوه ی تدریجی نتونستم از شیر بگیرم 

2706