2733
2734
عنوان

از کجا همین شوهری گیر بیارم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1269 بازدید | 93 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
استاتر هست

نه اینجا حرف بزنم تعلیق میشم😂

بیخیال

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             
تمرکزت رو بذار روی مرد با شعور و فهمیده و با ایمان خود به خود اهل مطالعه هم از آب در میاد اهل مطالعه ...

مشکلم اینه طرف می بینی مذهبیه ولی  فقط اون چیزایی که شنیده همین من دوست دارم مشکلی تو زندگی به وجود اومد طرفم انقد با فرهنگ باشه که خودش بره کتابی مقاله ای تو نت مطلبی بخونه یا حتی اینارم نکرد حداقل میگم بیا مشاوره قبول کنه که دقیقا خواستگارای من همشون برعکسن اینارو میگم مسخره میکنن حتی اون مذهبیاش مذهبی که از پدرو مادر بیسواد به ارث رسیده باشه حیلی به درد نمیخوره طرف خودشم باید دنبالش باشه

2738

خیلی پسر کتاب خون کمه یادمه من یه خواستگار داشتم بهش گفتم من خیلی کتاب میخونم گفت چه کتابی الان داری میخونی؟ گفتم رمان جین ایر، پرسید یعنی شلوار لی پرنده؟   

ببین منم خیلی این مساله واسم مهم بود و یکی از معیارهام بود ولی در نهایت با همسرم آشنا شدم که زیادم کتاب خون نیست ولی خیلی با شعور و فهمیده س الان من بعضی وقتا بهش یه کتابایی رو معرفی میکنم و میخونه

خدا رو شکر که در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد
چ ربطی داره شاید بدشانس بوده و طرفش هم فکرش نبوده

نه عزیزم بدشانس نبوده،از نزدیکانمه، هممه اخلاقاشو میدونم، دست بزن داشته، بددهن بوده

کتاب خوندن که باعث مهارت زندگی نمیشه

قصدم کلاس گذاشتن نیس ولی خونواده من عموها زنغموها دایی ها خاله همه کارمند و فرهنگی هستن بچه هاشون ک نسل من باشن دختراشون درس خوندن و شوهر کردن هییییییییچ کدوم سرکار نرفتن پسراشونم تاجاییکه خونواده تامین میکرد خودشونو جمع کردن و بقیشو دنبال یک لقمه نون هستن در صورتیکه اخلاقی و رفتاری عالی هستن ولی همه دنبال زندگی افتادن میخوام بگم رویایی فک نکن ما تو اروپا زندگی نمیکنیم من خودم خیلی اهل مطالعه ام اما الان با این گوشیها هنر کنم قبل خواب گاهی....

من از این دنیا چی می خوام ...ی جعبه مداد رنگی... بکشم رو تن دنیا ... رنگ خوبی و قشنگیی...
تو دیجی کالا سفارش بده😂خانواده منم چرت زیاد میگن به پامانم میگم وایسا از دیجی سفارش بدم برات

واییییییییی چقدر باحالی اتفاقا خودمم دیروز به همین فک میکردم میگفتم از شیر مرغ تا جون آدمیزاد هست برم بگردم ببینم یهو دیدی پیدا شد😂😂😂😂😂😂👌👌👌👌👌👌

منم دنبال همچین دختری بودم پیدا نکردم کلا منصرف شدم 😑✋

😂😂😂 میدونی چرا چون تو این دنیا همه چیز برعکسه من شنیدم میگن کم تراکم پرتراکم رو جذب میکنه یا بالعکس والا من نزدیک هزارتا کتاب خوندم ولی از خواستگارام حتی یه نفرم تو عمرش یه دونه کتاب قصه هم نخونده !!!😂😂😂

2706