2733
2734
عنوان

خانومای که رانندگی میکنن بیان لطفا

485 بازدید | 45 پست

سلام بچه ها من چندین ساله گواهینامه دارم ، ماشین هم دارم . ولی بشددددت از رانندگی میترسم. اولش اینجوری نبودم و یکم رانندگی میکردم، یه تصادف کوچیک کردم و بعد از تصادف پشت فرمون ننشستم اصلا . خییییلی میترسم که خدایی نکرده چیزی بشه. 

ولی خیلی تیکه و حرف از اطرافیان می‌شنوم که رانندگی بلدی ؟ رانندگی کن و این حرفا. 

از ته دلم دلم میخواد شروع کنم رانندگی رو. انگار همه چیز یادم رفته.از کجا شروع کنم؟ شما نمی ترسید ؟ چیکار کنم که نترسم. دلم میخواد راننده بشم راهنمایی کنید ممنون میشم

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

راننده که با تصادف دیگه پشت فرمون نشینه راننده نمیشه ، بهرحال پیش اومده ، احتیاط کن و رانندگی کن . مطمئن باش بشینی خودت میدونی چیکار کنی ، رانندکی مهارته هیچ وقت ادم فراموش نمیکنه حتی اگه سالها نشینه . 

2738

تو یه تصادف کوچیک داشتی من یه تصادف بزرگ تو یه جاده شلوغ داشتم جوری ماشینم ازبین رفته بود همه تعجب میکردن که چطور زنده موندم چن ماه فقط رانندگی نکردم تاپام خوب بشه بار اول که نشستم پشت فرمون خیلی استرس داشتم ولی بعد اون برام عادی شد 

بعد تصادفم میگفتم دیگه رانندگی نمیکنم ولی شوهرم میگفت این همه آدم تصادف کردن اونوقت الان نباید هیچکس رانندگی کنه بگن تصادف کردیم 

یادش بخیر پدرشوهرم می‌بردم قبرستون شهر تمرین میکردیم. چون خیلی خیابون داره و خلوته

حالا رانندگی یاد گرفتم 

ولی دیگه پدرشوهرم نیست

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
یادش بخیر پدرشوهرم می‌بردم قبرستون شهر تمرین میکردیم. چون خیلی خیابون داره و خلوته حالا رانندگی یاد ...

خدا رحمتش کنه

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹
۲جلسه آزاد برو یاد بگیر 

توی همون دو جلسه همه چیو یادم میده؟ از قوانین گرفته تا عملی و اینا ؟ رفتم آموزش گاه چی بگم

2706