2737
2734
عنوان

اگر جای من بودید چکار میکردید؟این داستان مادرشوهر عجیب

| مشاهده متن کامل بحث + 1604 بازدید | 89 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بابا میگن تو غذا مشکلی نیست بخوری فقط دم کردشو نخورین اونم کی میاد زعفرون رو یه لیوان دم کنه بعد ...

ببین خیسی آب زعفرون از برنج میچکید

بعد برداشته بود روی کباب و جوجه علاوه بر قبل پخت روشون هم آبشو ریخته بود جوری که پرهای زعفرون تازه دم شده روشون بود 

ته چین پریروز هم خیس خیس بود از زعفرون 

میشد ازش استخراج کنی 

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
من اول بارداریم انقدر زعفرون وسیاه دانه خوردم طناب رفتم سقط شه یه لکه هم ندیدم

همه مثل هم نیستن، بعضیا رحمشون ضعیفتره

استارتر عمدی نیست که، کسی واسه کشتن نوه ش برنامه ریزی نمیکنه، بعضی وقتا اصلا جدی نمیگیرن یا فراموش میکنن یا فکر میکنن داری ادا درمیاری

من مامان خودم یه اخلاقی داره کافیه بهش بگی فلان چیز رو دوست ندارم نمیخورم یا برام ضرر داره نمیخورم، همه کائنات رو ردیف میکنه که همون چیز دنیایی خاصیت داره و تا به خوردت نده ول کن معامله نیست!! من باردار بودم پیله کرده بود دمنوش گیاهان دارویی به خوردم بده. اونم دمنوشی که مخلوط مثلا ده تا گیاه بود که خودشم نمیدونست چیاست و عطار قاطی کرده بود. هر دفعه میرفتیم سریع یه لیوان گنده میاورد، هرچی هم میگفتم نباید خورد تو کتش نمیرفت، اصرار اصراااار!

آخر بهش گفتم مادر من حالت خوبه؟ چرا همچین میکنی؟ کسی غریبه باشه فکر میکنه عمدا داری این کارا رو میکنی! من حالا چند ماه بارداری دمنوش نخورم چی میشه؟ تا حالا که نمیخوردم مردم مگه؟ بخورم بچه م بیفته تو جواب شوهرم رو میدی؟ خیییییلی بهش برخورد ولی ول کرد دیگه

2731
عزیزم زعفرون واسه هفته های اول خطرناک نه هفته بالا

پیش سه تا دکتر رفتم گفتن با توجه به وضعیتت که استراحت مطلقی و مدام هم انقباض داری باید آمپول و شیاف بزنی و استراحت مطلق رو ادامه بدی ...

همه مثل هم نیستن، بعضیا رحمشون ضعیفتره استارتر عمدی نیست که، کسی واسه کشتن نوه ش برنامه ریزی نمی ...

مادرشوهرم خودش اهل رعایت نبوده ۴بار سقط داشته اونم توی ماه های بالا اما هنوز همونجوریه

پیش سه تا دکتر رفتم گفتن با توجه به وضعیتت که استراحت مطلقی و مدام هم انقباض داری باید آمپول و شیاف ...

من از هفته ۷تا ۲۱ خوتریزی شدیددددد داشتم افتضاح از پاچه شلوارم خون میریخت استراحت درستم نمیکردم زعفرونم خوردم بچمم الان ۲سالشه 😄

بنظر شما زنی که سنی ازش گذشته و خودش چندتا شکم بچه اورده نمیدونه زعفرون برا خانم حامله بده؟اونم زعفر ...

شاید ایشون واقعا نمیدونن و شاید هم میدونن دو حالت بیشتر نداره ولی خب همیشه یادتون بمون بانو جان برای اینکه بخوای به کسی پرخاش کنی و بحث کنی اول خودت اسیب میبینی اونم در شرایط بارداری که ارامش خیلی مهم

خشمگین شدن مثل پر کردن یه ظرف پر از اسید اون اسید قبل اینکه به مادرشوهر ضربه بزنه خود ظرف رو که خود ما هستیم اسیب میزنه

حتی اگر مادرشوهر ایشون قصد بدی داشته باشند با گفتن اینکه مادر دستت درد نکنه منم خ هوس کردم اما نتونستم بخورم بدون که بیشتر شرمنده و خجالت زده میشه تا اینکه بهش بگه حق نداری دیگه واسه ما غذا بفرستی و خودشم جلو شوهرش خراب کنه چون بلاخره شوهرش هیچ وقت فکر نمیکنه که مادرش قصد بدی داره و فقط محبتشو میبینه

2738
گفتم میگه چکار کنم خب فرستاده 

چ مادرشوهر خوبی بخور کم بخور

نهنگ یونس را نخورد....کارد اسماعیل را نکشت....آتش ابراهیم را نسوزاند....دریا موسی را غرق نکرد....آری اگر او بخواهد همه چیز ممکن است....ناامیدنباش❤ کار درست رو خدا میکنه که با هیشکی حرف نمیزنه🥀.

بنظر منکه منظوری نداره بعضی ها میبینی یادشون میره یا حواسشون نیست

بعدم ته چین مرغ بدون زعفرون نمیشه،هروقت تو یک غذای عجیب زعفرون ریخت بدون از عمد بوده 

منکه باردارم فقط ماه اول زغفرون نخوردم حساس نباش چیزی نمیشه

ادم نمیفهمه اومده نی نی سایت یا ختم صلوات
😐عجبا خب چرا آخه این چه کاری بود اصلا چرا جلوگیری نمیکنید حامله میشید که بعدش بندازین واقعا چرا ...

عزیزم زود قضاوت نکنی بهتره!هم قرص جلوگیری میخوردم هم جلوگیریمون طبیعی بود

رفتم دکتردعواکرد گف هم تنبلی شدید داری هم کیست اینجوریم جلوگیری کردی خیلی سخت باردارمیشی منم اومدم قرص نخوردم دوشب بعدش رابطه داشتیم همسرم گف نفهمیدم دوسه قطره احتمالا...ریخت گفتم باشه (توقلبم گفتم مریضم هستم چیزیم نمیشه) بعدش دیگه رابطه نداشتیم تا اینکه پریودم نشدم

ای حضرت عباس دلم رادریاب                  السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین🏴◼
همه مثل هم نیستن، بعضیا رحمشون ضعیفتره استارتر عمدی نیست که، کسی واسه کشتن نوه ش برنامه ریزی نمی ...

اخه مادرت اون احتمالا قصدی نداشته.

ولی بعضیا کاراشون قشنگ معلوم فقط برااذیت کردن

ای حضرت عباس دلم رادریاب                  السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین🏴◼

نه حساس نشین از روی محبت این کارو کرده تو هم ی کمشو میخوردی منم بارداربودم اما زعفرون هم زیاد میخوردم ماه اول یکم باید رعایت کنی

هر چقدر سخت بگیری فقط خودت اذیت میشی فکر کن با محبت داده ک تو رو از آشپذی راحت کنه ک پسرش سیر باشه فککن نمیدونه زعفرون برات خوب نیست و سنگ تموم گذاشته براتون

2706