2410
2553
عنوان

اگر جای من بودید چکار میکردید؟این داستان مادرشوهر عجیب

| مشاهده متن کامل بحث + 1604 بازدید | 89 پست

سلام انشاالله که با دل خوش و شادی زایمان کنی

عزیزم مادرشوهرتون وظیفه ندارند برای شما غذا بپزند حتی اگه مثلا برا جاریتون بپزه برا شما نه ایشون حق انتخاب دارند

راجب هوس غذا کردن باید بگم همسرتون کم تجربه هستند ایشون میتونن به مادرشون بگن کاش مامان زعفرون توش نمیریختی خانومم باردار هوس میکنه شما انقدر خوب میپزی

عزیزم هیچ کس مقصر نیست فقط بخاطر سوتفاهم به همسرت بگو اینو به مامانش بگه

یا خود شما اگه دیدیشون تشکر کن بگو مادر خیلی دستتون دردنکنه عجب غذایی پختین حیف من بخاطر زعفرون نخوردم اما مطمینم خ خوشمزه بود باور کن سری بعد بی زعفرون میفرستن

مادرشوهر من مادرم فوت كرد يه تسليت نگفت اينو داشته باشيد ديگه از مادر شوهرتون بد نگيد

عی وای چرااااااا

پس چیکار کرد؟

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه بپرسم اصلا چرا غذا میفرسته شما ک خودت درست میکنی؟؟ 

لااقل بهش محترمانه بگو شما ک زحمت میکشی. زعفران برام بد نریز داخل غذا ک منم بتونم بخورم غذا درست نکنم

99/9/9تموم آرزوهام برآورده شد😍😍😍😍😍😍😍شکرت خداجونم دوست دارم
2456
شوهرم اتفاقا امروز صبح که داشتم ظرفای مادرشو میذاشتم توی پلاستیک که بذارم توی ماشین ببره تحویلشون بد ...

خب نباید موقع خوردن یه سوال ازت بپرسه؟بگو حالا که فهمیدی به مادرت بگو حالا که زحمت غذا میکشه توش زعفرون نریزه.گناه دارههوس زن باردار واقعا گناه داره گردن کسی بیفته

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
2714

من به جای شما بودم زنگ میزدم میگفتم دستتون درد نکنه ما که ناهارمونو خورده بودیم شوهرمم برا اینکه ناراحت نشین اومد غذارا گرفت سر راهم داد به نیازمندا😊

۹۹/۹/۹ قرار بود بی بی چکم مثبت بشه اما خدای رحمان الرحیمم زودتر عافلگیرمون کرد یعنی۹۹/۸/۱۹😍خدایااااا شکرت.ان شاءالله همه منتظرا این طعم را بچشن🥰وقتی رفتم سنوگرافی دکتر گفت دختره نمیدونستم چیکارکنم،یکم خجالت کشیدم از خوشحال بودنم اما از خوشحالی از گوشه چشمم اشک اومد،نمیدونستم به بابایی چه جوری بگم که ما هانا خانوم داریم🌺
مادرشوهر من مادرم فوت كرد يه تسليت نگفت اينو داشته باشيد ديگه از مادر شوهرتون بد نگيد

مادرشوهرای بدجنس خوشحالم میشن

ای حضرت عباس دلم رادریاب                  السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین🏴◼
سلام انشاالله که با دل خوش و شادی زایمان کنی عزیزم مادرشوهرتون وظیفه ندارند برای شما غذا بپزند حتی ...

بنظر شما زنی که سنی ازش گذشته و خودش چندتا شکم بچه اورده نمیدونه زعفرون برا خانم حامله بده؟اونم زعفرون به اون گرونی که استارتر داره میگه غذای پر زعفرون میفرسته؟

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
نه بابا میگن تو غذا مشکلی نیست بخوری فقط دم کردشو نخورین اونم کی میاد زعفرون رو یه لیوان دم کنه بعد ...

من اول بارداریم انقدر زعفرون وسیاه دانه خوردم طناب رفتم سقط شه یه لکه هم ندیدم

من سه ماهه بودم ۱ بسته زعفرون خالی کردم تو یک لیوون ابجوش خوردم.هیچیم نشد 😑

منم الان ۷هفته همون اولش چندروز پشت سرهم انقدر زعفرون وسیاه دانه خوردم طنابم میرفتم سقط شه حتی یه قطره لکه هم ندیدم

من اول بارداریم انقدر زعفرون وسیاه دانه خوردم طناب رفتم سقط شه یه لکه هم ندیدم

😐عجبا

خب چرا آخه این چه کاری بود

اصلا چرا جلوگیری نمیکنید حامله میشید که بعدش بندازین

واقعا چرا آخه😒فازتون چیه😒

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
میشه بپرسم اصلا چرا غذا میفرسته شما ک خودت درست میکنی؟؟  لااقل بهش محترمانه بگو شما ک زحمت میک ...

دیگه سر ظهر زنگ میزنه بیایید

منم نمیرم 

غذا میفرسته 

من بخاطر کرونا نمیرم اما داره خودش سر جنگ رو باز میکنه  بعد از زایمانم و کرونا هم دیگه نمیرم اونم چون اینکارو کرده...

تا حالا چندبار بهش گفتم نریز زعفرون میگه من دوست دارم غذاهام زعفرونی باشه 

اشکال نداره میسپارمش دست الله 

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
2706