2733
2734

خوب ک هست ولی فردوس شرق خیلی بهتره و البته گروووون 

فقط شلوغه فردوس غرب اگه مشکلی نداری عالیه

گروه آبی ،وزن شروع: ۹۳💙وزن هدف : ۷۵💙 وزن فعلی: ۷۶.۹۰۰💙 خداکنه تا عروسی خواهرم به این وزن برسم🙂 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من یه مدت فردوس غرب زندگی کردم دیوونه شدم از شلوغی و ترافیک.. اومدم اینوره اتوبان شهرک فرهنگیان( شهرک آزادی) عشششقققق دارم میکنن.. خلوتتتتتت هوا عالیییییی.... آرامش

سازمان برنامه اونطرفاست؟ متوسط به نظرم 

خيلى خوب نيست

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 
2738
اره،ببخشید پس کجا خوبه؟ با فرشته و نیاوران مقایسه نکنید

نه با فرشته و نياوران مقايسه نكردم اصلا . خوب اختلاف قيمتيشون زياده هيچكس اون مناطق رو با جاى متوسط مقايسه نميكنه ولى تو محله هاى غرب سعادت اباد و شهرك غرب بهترن به نظرم تا سازمان برنامه

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 
نه با فرشته و نياوران مقايسه نكردم اصلا . خوب اختلاف قيمتيشون زياده هيچكس اون مناطق رو با جاى متوسط ...

خوب خیلی مشخصه خانمی ک سعادت آباد بهتر از فردوسه،من در کل گفتم در مقایسه با تمامی مناطق شهر تهران،یا در مقایسه با سایر نقاط مناطق ۵ تهران مثل جنت اباد،شهران و غیره

من فقط خواستم راهنماییتون کنم که اگر شلوغی براتون مهم نیست جای خوبیه😑

ممنون ناراحت نشو،اخه اونجا شلوغ نیست،اگه جای خلوتر بخوای باید رفت طرف مرزداران و شهرک غرب ک بودجه کمتر کسی ب اونجا میخوره