2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
۱۲ سنتی ناراضی🖤💔

چراشوهرت گفت بچه راسقط کنی🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

بیاواین پخش وپلا را تو جمعش کن😞                                     دوریت داره بدمیسوزونه توکمش کن😭🙏
الهی خوش بخت باشید همتون... جواب این سوالمو بدید... خوشی های زندگی مشترک به سختی هاش می ارزه؟؟؟  ...

ازنظرمن مجردی راحتتره هالا تا۲۵سالگی وقت داری عجله نکنی بهتره

بیاواین پخش وپلا را تو جمعش کن😞                                     دوریت داره بدمیسوزونه توکمش کن😭🙏

همه ک میگن 12.13.14سالگی ازدواج کردن احساس میکنم من فقط ترشیده هستم اینجا😂

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗
الهی خوش بخت باشید همتون... جواب این سوالمو بدید... خوشی های زندگی مشترک به سختی هاش می ارزه؟؟؟  ...

عزیزم اگه طرف مقابلت درکت کنه وبرات ارزشو احترام قائل باشه و بیشتراز خودت دوستت داشته باشه کاملا سختی ها می ارزه و میتونن پابه پایه هم مشکلاتو کمتر کنن فقط باید انتخابت درست باشه و سنجیده 

2738

بعضیا میگن زود ازدواج کنی جوونی نمیکنی و اینا... با خودم میگم اگه ازدواج خوبه که به سختی هاش می ارزه... اگه سخته و قراره از پادشاهی خونه بابا بری کلفتی خونه شوهر و هیچ چیزی این وسط نیست که به خاطرش سختی ها رو تحمل کنی که خب چه کاریه آدم ازدواج کنه!؟

20 سنتی و الان عاشق

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه

سی سالمه تازه نامزدم و از نه قلبم خوشحالم که زودتر ازدواج نکردم 

از دریا نترسانم که من در قلب تو جان میدهم  به امید نابودی کرونای خبیثه منحوسه بیتربیت   دلم واست تنگ شده جونم  
چند سالته؟

17

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗
2706