2726
باشه میپرسم عزیز.. دعا کن این خانومو پیدا کنم

ممنون عزیزم حتما برات قران میخونم...خوندم تاپیک قبلتو خیلی سادگی کردی....هر چند خودم ساده تر از شما هستم بخاطر مشکلم به هر چیزی اعتماد میکنم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
باید صبرو تحمل داشته باشی و توکل کنی به خدا   واسه فالگیری بهشون پول دادین؟؟

شما نمیدونی تو چه وضعیتی هستم صبر و تحملم دیگ تموم شده😭 نه.. قرار بود توبه کنم و صدقه گناهام و نمازهای نخونده و یه چندتا دعا و ذکر... نمیخوام قصاوت کنم گناهشونو بشورم چون واقعا بنظر میومد خیلی مقید باشن و قابل اعتماد . شاید واقعا مشکلی براشون پیش اومده 

شما نمیدونی تو چه وضعیتی هستم صبر و تحملم دیگ تموم شده😭 نه.. قرار بود توبه کنم و صدقه گناهام و نماز ...

😔😔الهی که مشکلتون حل بشه خدا بزرگتر از همه مشکلاتتون،ان شاءالله توبه تون هم قبول باشه

ولی اینو بدونین رفتن پیش فالگیر و پول دادن بهش واسه حل مشکل و غیب گویی حرام و شرک تا ۴۰روز حتی الله متعال فرموده دعا و نماز کسی که بره پیش این ادما قبول نمیشه 

چرا نمیگید به نظرم بگید تا بقیه هم گول نخورن خواهشن بگید به خاطر خدا

مطمئن هستم دعا اینا هست اینجا زیاد دیدم بچه ها دنبال دعا نویس هستن یکی میگه من آشنا دارم فلان 

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
شما نمیدونی تو چه وضعیتی هستم صبر و تحملم دیگ تموم شده😭 نه.. قرار بود توبه کنم و صدقه گناهام و نماز ...

اخه دختر خوب آدم زنده وکیل وصی نمیخواد تا زنده هستی کسی نمیتونه جات نماز بخونه 

مگه امام  بود رفتی چسبیدی بهش

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
مطمئن هستم دعا اینا هست اینجا زیاد دیدم بچه ها دنبال دعا نویس هستن یکی میگه من آشنا دارم فلان 

آره منم متوجه شدم متاسفانه وقتی ادم به جای اینکه توکل بر خدا کنه میر پیش این دعا نویس ها که از خودشون کثافت تر نیست 😔😔😔

😔😔الهی که مشکلتون حل بشه خدا بزرگتر از همه مشکلاتتون،ان شاءالله توبه تون هم قبول باشه ولی اینو بد ...

میتونم یه سوال بپرسم؟؟

در این دنیا که حتی ابر نمی گرید به حال ما همه از من گریزانند 😔 تو هم بگذر از این تنها ... همه از من گریزانند 😔
2706