2726

به نظرتون چرا اینجوری شده خیلیارو میشناسم دربهدر دنبال خواستگارن اخه از بس خانواده ها بهشون متلک میندازن واذیت میکنن شایدم واسه اینه که وقتی دختر ۱۳ساله در شرف ازدواج واون هنوز خواستگار نداره فک میکنه اخع من چمه مثلا خود من دخترخالم ۱۴سالشه دیروز نامزد شو اورده خونه بابابزرگم بدون هیچ محرمیتی رفتن تو بغل هم تو اینستا کلیپ میبینن ومیخندن بعد من داشتم به گوشه ی ناخنم که شکسته بود ور میرفتم با ۱۸سال واقعا اعصابم خورد میشه کار مامانم داشتم بلند صدازدم مامان همه دعوام کردن ولی دختر خالم با نامزدش هر هر بلند بلند میخندن مشکل نداش چون اون دیگه زنیه و خواستگار داره خب دلم میگیره دیگه منم خواستگار تا حالا ۵تا داشتم ولی الان یه سالع هیشکی نمیاد ولی خب قبلا خودم مطمئن بودم تا ۲۵ سالگی عروس نمیشم وبرام مهم نبود اخه مامان بابام گفتن تا ۲۵ سالگی زودتر به هیچ وجه خواستگارقبول نمیکنیم ولی الان دیگه با این وضع خودم دلم میخواد عروس شم چی همش تو اتاق درحال درس خوندن زندگییمو تباه کردم بچه ها شرایط اینکه زیاد خوایتگار داشته باشمو دارم بابام وضع اقتصادی نسبتا خیلی خوبی داره و توخانواده وضعمون از همه بهتره ازنظر اقتصادی خودم همش کلم تو کتاب بود وخداییش همش رتبه برترای قلم چی بودم هردفع امتحان تیزهوشان ونمونه قبول شدم پس اسمم باید تو شهر پیچیده باشه و از نظر ظاهری ام به نظرم بد نیستم فقط زیادی سفید بودنم باعث میشه با یکم افتاب قرمز بشم و ظاهر زیبایی نداره وگرنه صورتم بد نیس از نظر تو جمع بودنم که شمار دوستای بابام هزاره تو این کرونا کم کمش هفته ای دوبار مهمون داریم یا میریم مهمونی پس تو اجتماعم هست ولی مشکلو نمیفهمم چرا خواستگار ندارم اینو هم بگم از قضیه خواستگارای قبلیم بابام بهم هیچی نگفته بود عمم یه بار از زبونش دررفت همشو گفت  با خدم میگم شاید دارم ولی بابام نمیگه میترسه هوا بلا بشم وهوس ازدواج بکنم چون اونا میگن تمرکز فقط درس اخه خسته شدم دیگه  خوب منم دل دارم یکم خوشی میخوام

کاربری سوممه:) من خاک خورده سایتم از 94اینجام من پشمای صاحبمم خودش از عجایب نی نی سایت ریخته

شما عقلت اندازه یک دختر چهارده سالست؟

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر نیست دنیا رو متفاوت تر از اون ببین زندگی که رمان نیست

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد
2728
اگر نیست دنیا رو متفاوت تر از اون ببین زندگی که رمان نیست

میدونم افکارم احمقانه اس ولی خوب دیگه از هرچی درس خسته شدم دلم شادی میخواد خنده

کاربری سوممه:) من خاک خورده سایتم از 94اینجام من پشمای صاحبمم خودش از عجایب نی نی سایت ریخته

خب خواهر من خواستگار کمه تاپیک میزنن

والا مامانه من خودش 32 ساله بود که ازدواجیدن 

اییییی چهارده ساله😦

صد دانه یاقوت دسته به دسته با نظم و ترتیب یک جا نشسته هر دانه ای هست خوش رنگ و رخشان قلب سفیدی در سینه ی آن یاقوت هارا پیچیده با هم در پوششی نرم پروردگارم هم ترش و شیرین هم آب دار است سرخ و زیبا نامش انار است/به به چقدر هم خوب میخونی خواننده😐^~^ 

شوهر ه همچین تحفه نیست هااا بیشن درشتو بخوان خواستگاری داری بابات بهت نمیگه ما هام به خواهر نمگیم کی میاد 

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗
میدونم افکارم احمقانه اس ولی خوب دیگه از هرچی درس خسته شدم دلم شادی میخواد خنده

مگه هرکی ازدواج کرده شاد شده؟

خیلیا هستن میگن ای کاش ازدواج نمیکردم

صد دانه یاقوت دسته به دسته با نظم و ترتیب یک جا نشسته هر دانه ای هست خوش رنگ و رخشان قلب سفیدی در سینه ی آن یاقوت هارا پیچیده با هم در پوششی نرم پروردگارم هم ترش و شیرین هم آب دار است سرخ و زیبا نامش انار است/به به چقدر هم خوب میخونی خواننده😐^~^ 

ازدواج تو سن کم واقع ظلمه به دختر

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗
پس ما چی بگیم که تا 27 فقط درس و کار، دخترای کوچیک تر از من درگیر شوهر و بچه داری

عزیزم شاید دوربر شما رسم اینحوری بوده ما اولین خواستگار قبول میکنن که بابای من این رسسمو قبول نداره ونکرده از منم نظر بخواد

منم چهارده سالمه می خوام ازدواج کنم😔

دعا کنید به عشقم برسم قراره هفته دیگه بیاد خواستگاری

به اینا نگاه کنید 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه می کنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😂‏

ازدواج ک خوشی نیست عزیزم

مطمئنا همینطوره ک خاستگار داری شما و خاتوادت رد میکنن

درسته ک دختر خالتو دیدی فک میکنی اون الان خیلی خوشحاله اما ازدواج همه چی ک نیست فعلا ۱۸ سالته بذار بری دانشگاه طرز فکرت عوضمیشه عزیزم...

کلی خوشی و تفریح داری در ایتده نزدیک و حتی ممکنه خودت عاشق شی و ی ازدواج عاشقانه داشته باشی...

من ۲۵ سالمه حدودا از ۲۱ سالگی وارد رابطع عاشقانه شدم چند سال دوستی و الانم ازدواج با اینکه با شوهرم دوست بودیم و کلی لذت بردن از اون زمانای دوستی اما مستقل شدنو تجربه نکردم فقط همون سال اول دانشگاه بود بعدش شوهرم نمیذاشت الانم من متاهلم بقیه دوستلم اکثرا مجرد ...

از زندگیم راضیما اما مثه دوستام تفریح نکردم همش با شوهرم بود ‌ک دوست بودیم یا خانواده یا دو س تا از دوستام...

اکیپ دانشگاه و خیلی چیزای دیگه رو فقط سال اول تجربه کردم...

❣روز ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد❣
منم چهارده سالمه می خوام ازدواج کنم😔 دعا کنید به عشقم برسم قراره هفته دیگه بیاد خواستگاری

منم 14 سالمه ولی حاظرم بمیرم و تو این سن کم ازدواج نکنم😐

به خودت ظلم میکنیا

2706