2726
عنوان

بیاین عکسم رو. ببینید. نظر بدین زاویه سازی بدردم میخوره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 464 بازدید | 59 پست
یکم قیافم یجور دیگه افتاده ولی شکل صورتم مسخصه

فکت خیلی خوبه گونه رو هم با کانتور میتونی برجسته کنی اصلادنبال ژل و فیلر و اینا نرو هم موقته هم دردسر اگه دلت میخوادیه پولی حروم کنی 😁بروعمل بینی

مرسی گلم اخه فکم کوچیکه

نه خوبی ...الکی ایراد نزار

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر رو‌گونه بایدکار کنی فکت خوبه 

به نظرت یعنی گونه رو.ژل بزنم فقط از زاویه سازی میترسم چون نمیخوام تیزی فکم رو هم دوباره بزنه ژل فقط قسمت پایانی کنار گوش مبخوام صورتم پهنتر بشه

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2728
ژل میزنن دو طرف صورت پایین گونه منظورمه و‌چونه  

نه من چونه نمبخوام چونم خوبه دو طرف صورت فقط میخوام

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

اگه همه زاویه باشن ..گونه باشن ...بینی عمل باشن ...همه شکل هم میشن که ... 

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
به نظرت یعنی گونه رو.ژل بزنم فقط از زاویه سازی میترسم چون نمیخوام تیزی فکم رو هم دوباره بزنه ژل فقط ...

خب افرین من همون زاویه فکت رو دیدم که میگم میاز نداری بیا یه کار کن خیار و ژله بخور شاید گونه هات پرشهبعد با کانتور و هایلایتر روش کار کن مطمئنم اکی میشه اولا اینکه الانژل خوب سی سی ۱/۵۰۰تا۲ تومن بعد مقدار زیاد براگونه میخوای دوما دایم نی سوما تو گونه ریسکه ممکنه جابجا شهچهارما که از همه مهمتره واقعا در اونحد نیاز نداری که خودتو تو دردسر بندازی 

اونوقت این ژل چیکار میکنه گونه را برجسته میکنه؟  دایمی است؟

نه عزیزمموقته اره دیگه برجسته میکنه مثلا بعضیا چونه گرد دارن خوششوننمیاد با ژل حالتشو نوک نیز میکنن

البته با چربیهم میشه انجام بشهکه ماندگاریش بستگی به بدنت داره

بچه ها شالم افتاده رو فکم مشخص نیست انگار شکل تخمرغ صورتم

گونه هاتم خوبن

2706