2733
2734
عنوان

بورس امروز

3452 بازدید | 95 پست

شاروم: از ساعت 12:35 تا ساعت 13:30

دارایکم :از ساعت 12:35 الی 13:45

خودرو: از ساعت 12:35الی 13:35

سیتا: از ساعت 12:45الی 13:45

شستا: از ساعت 14:00الی 15:00 

امین:از ساعت 14:00الی 15:00

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
امروز موقعه زایمانت مارو دعا کن  تاپیک زدی برزایمان تگم‌کن بیام عکس نی نی ببینم انشاالله

نه عزیزم مشخص نیست زایمانم کی باشه

ختمن چشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فملی فعلا رو مخمه رو هیچکدوم نمیتونم تمرکز کنم😑😑😑

فملی که خوب بلند مدتش خوبه

و کف سازیشو کرد تقریبا

عجله نکن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

این چه مسخره بازیه خداوکیلی

ما بیکاریم یسره بشینیم پای تایم های مختلف بورس

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂

مفید واسه من اصن باز نمیکنه..😧😧. هیچکدومش. فقط ی بار ی ربع ب 9 باز کردسفارش گذاشتم الان نمیتونم ببینم چی شد. خیر سرم سرخطی میخواستم بذارم

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
نه عزیزم مشخص نیست زایمانم کی باشه ختمن چشم

بنظرت بانک دی چطوره؟

میگن سودش تو یک سال ۱۶۰۰ برابر شده

یادداشت: آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنند متأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند! عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشند شاغلان از شغلشان می‌نالند بیکارها دنبال همان شغلند فقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورند ثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند! سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
2706