2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نمیدونم ازچه درستور پختی استفاده میکنی

اما موقع ریخت مواد داخل قالب کمی حجم مواد کمتر بریز که جای نفس داشته باشه بعدم سعی کن از قالب های چدن یا تفلون استفاده کنی

تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. حرفتو ناشناس بزن https://harfeto.timefriend.net/607997559

یه نکته ایم موقع کیک اینه آردو با بکینگ پودر الک کنید و برا قاطی کردن ارد با موادتون از همزن استفاده نکنید فقط در حد مخلوط شدن مواد هم بزنید زودم بزارید فر

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
حالا من یه راه حل میگم که حسابی کیکت سفید واسفنجی بشه

منو میلایکی بیام بخونم

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف

از بیکینگ پودراستفاده کن سفیده تخم مرغم جدا کن هم بزن تا پف کنه بذارش یخچال بقیه موادو اماده کن اخر سر سفیده تخم مرغو در بیار وخیلیییییی اروووووووم داخل مواد قاطی کن که پفش نخوابه خیلی اروم 

اینجوری کیکت حسابی پف میکنه وسفید میشه

تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. حرفتو ناشناس بزن https://harfeto.timefriend.net/607997559

بازم میگم قبل موادو بذاری توی فر قبلا حتما فرو داغ کن حجم مواد کمتری بریز توی قالبت اینا خیلی تاثیر داره ویه چیز که خیلی مهمه مواد بیش از حد بهم نزن وقتی خیلی بهم میزنی خاصیت بیکینگ پودر میره وحباب های داخل مواد خارج میشن

پف میکنه منظورم حالت ترد داشته باشه 

تو فر میپزی?من با تابه درس میکنم خوشمزه میشه

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
پف میکنه منظورم حالت ترد داشته باشه 

تا منظورت از ترد چی باشه کیکو می تونی بعد پخت با شیر خیس کنی یا دستور کیک شیفون و اسفنجی درست کنی که مناسب خامه کشی هستن این دوتا کیک بافت سبکی دارن

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
2706