2733
2734
عنوان

کمر درد و پا درد علایم بارداری است؟

16405 بازدید | 19 پست

سلام بچه ها سه روز مونده به پریودم این ماه واسه بارداری اقدام کردم الان کمر درد و پادرد دارم جوری که شب به زور خوابم برد سینه هامم ورم کردن خیلی درد میکنن میتونه نشونه بارداری باشه ؟ 😔

به علایم دل خوش نکن من هر ماه با کلی علایم باز پری شدم😔

چند ماهه اقدامی

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
به علایم دل خوش نکن من هر ماه با کلی علایم باز پری شدم😔 چند ماهه اقدامی

۴ ماه اقدام کردم اخه هیچوقت کمر درد یا پا درد نمیگرفتم وقتی دراز میکشم کمرم انگار داره جدا میشه خدا کنه باردار باشم 😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

۴ ماه اقدام کردم اخه هیچوقت کمر درد یا پا درد نمیگرفتم وقتی دراز میکشم کمرم انگار داره جدا میشه خدا ...

ایشالا بارداری

ولی به علایم دل خوش نکن وایستا موعدت بگذره

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2731
ممنون  شمام اقدامی چند وقت ؟

قربونت آره یک سال شده ولی خب طبیعی بچه دار نمیشیم باید میکرو کنبم

سلام بنظرم بارداری چون منم این علائموداشتم حدود ۱۰روز مونده به پریودم،کمردردوپادردشدید

سلام عزيزم منم ١٠ روز به پري مونده كمردرد دارم .البته پا درد ندارم واينكه كمردردم زياد شبيه كمردرد پريودي نيس.

ميشه بگين كمردرد شما چطوري بود؟

گفتچادرت را بپوش تا ایمان مردی نلرزد…!!! گفتمایمانی که به گیسوانی بلرزد به چه ارزد…؟؟؟
2738

سلام دوستان من ماه ۶ اقدامم هستم،و این ماه روزهای ۱۲و یک روز قبل و روز تخمک گذاری نزدیکی داشتم،الان ۶ روز مونده به پریودم درد سینه کمر درد و پادرد،خستگی و تهوع دارم میخواستم ازتون بپرسم احتمال داره باردار باشم؟؟؟؟

2706