2733
2739
اره امروز میرم .شما تهرانی؟؟کدوم بیمارستان میخوایی زایمان کنی به سلامتی؟؟؟

سلامت باشی...اره تهرانم...چندوقت پیش دوسه تا اسم گفت یکیش گاندی بود گفت بعدا صحبت میکنیم هنوز نگفتع...گفت عملت خصوصی ۵ و نیم...نیمه دولتی ۴ و نیم...سزارین...شماهم سزی کجا میخای بری

الهیییی بگردم چقدر سخته پس اینجوری  حتما باید دکتر بری چون عفونت دندون میریزه مستقیم تو قلب اگ ...

ن پریشب گذاشت بخابم ن دیشب...پریشب از دوگرفت تا هفتونیم بعدازظهر یه بند وحشتناک فقط گریه میکردم انقد بد بود ...دیروز بهتر بود از دیشب باز شروع کرده شبم نخابیدم از دردش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلامت باشی...اره تهرانم...چندوقت پیش دوسه تا اسم گفت یکیش گاندی بود گفت بعدا صحبت میکنیم هنوز نگفتع. ...

من میرم تریتا برای سزارین .گاندی من شنیدم خیلی بیمارستان خوبیه ولی گرونه فکر نکنم 5 تومن بشه.

عفونت کرده تا خوب نشه نمیکشن....حیفم میاد بکشم وگرنه گورشو گم میکردم...اول سر سوزن سوراخ شد خاستم بر ...

بارداری یه بلایی سر دندونا میاره وحشتناک..من دوبار باردار شدم نصف دندونام پوسید،درد زایمان اونقدر اذیتم نکرد که دندون درد بیچارم کرد..درکت میکنم خواهر،آموکسی سیلین فک نکنم ضرر داشته باشه،با مشورت پزشکت استفاده کن،ایشالا که زود خوب میشی..تو بارداری همه ی بلاهای عالم سر آدم میاد😔😔

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭
2728
بارداری یه بلایی سر دندونا میاره وحشتناک..من دوبار باردار شدم نصف دندونام پوسید،درد زایمان اونقدر اذ ...

اره بخدا...قبلش فقط سرما میخوردم یه بارم زونا گرفتم...از وقتی حامله شدم شوهرم میگه درد و مرص نمونده تو نگرفته باشی میگیری هم دیگه امون نمیده انقد شدیده 

2738
غربه تهران نزدیک دریاچه چیتگر من چون خونمون نزدیکه میرم اونجا .فکر کنم سز 6 میگیره.

اها ایشالا بسلامتی ....هم خودت هم نی نیت سالم باشید راحت زایمان کنی...اخرای مهری دیگه...اخرین پریودت کی بود

سزارین بودی یا طبیعی...چجودی بود زایمانات...بیحسی؟؟

هر دو سزارین..با بی حسی کمر..دکترم خوب بود،بخیه هام زود خوب شدن..خیلی راضی ام از سزارین.دخترعموم با من طبیعی زایمان کرده بود،بخیه هاش از من بیشتر بود،اونقد از پایین بریده بودنش تا یه سال نمیتونست راحت بشینه..بچه اولته؟سزارینی؟

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭
هر دو سزارین..با بی حسی کمر..دکترم خوب بود،بخیه هام زود خوب شدن..خیلی راضی ام از سزارین.دخترعموم با ...

اره ..گفته سز کنم...موندم بین بیهوشی و بیحسی...میگن بعدش کمردرد و اینا داره بیحسی..بیهوشیهم دردش زیاده به هوش میای

ابسه کرده لپمم درد میکنه...زده به گوشم😭

برو دکتر حتمن انتی بیوتیک مصرف کن عفونت خطرناکه برات

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
ن پریشب گذاشت بخابم ن دیشب...پریشب از دوگرفت تا هفتونیم بعدازظهر یه بند وحشتناک فقط گریه میکردم انقد ...

ببین عزیزم یک کتاب طب سنتی دارم من هر راهکارشو انحام دادم خوب بوده برام 

برای آبسه لثه و دندان نوشته مسواک کردن با خمیردندانی از ترکیب ۵ واحد عسل و ۲ واحد نمک دریا

من برای درد دندان نوشته نمک را داغ کنید و روی دندان بگذارید اگر عفونت شدید هم باشد دردش را خوب میکند

2706