2737
2734
اره والا انقد دوییدم خودمم خسته شدم...۸ هفته دیگه بدوام تموم میشه...دهنم ....شد😥

خداروشکر 😂امیدوارم تو این 8 هفته نبینمت یهو بیام سوپرایز بشم 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم باردارم چند روزه دندون درد دارم فکر کنم رسیده به عصب عصاره میخک میزنم خوب میشه تا حدودی ولی امروز میخوام برم دندونپزشکی به نظرتون کاری میتونه تو بارداری بکنه؟؟؟

2728
عزیزم من یک کاری انجام میدم وقتی دندون درد دارم نمیدونم درسته یا نه ولی سالهاس هروقت درد دارم انجام ...

نه من یک بار چند سال پیش اومدم با ته سنجاق این کار رو کردم خورد به عصب دندونم افتضاح به بار اومد دردم بدتر شد رفتم دندونم رو کشیدم

منم باردارم چند روزه دندون درد دارم فکر کنم رسیده به عصب عصاره میخک میزنم خوب میشه تا حدودی ولی امرو ...

چندوقتته...اگه خالی شده پانسمان میکنن...اگه عفونت و ابسه اس چرک خشک کن میدن تا خوب شه...برا من عفونت و ابسه اس کاریش نمیشه کرد ..اوایل پانسمان کردم تا دوماه خوب بود اینسری رفتم نبود دردش خوب شد بیخیال شدم سه روزه پدرمو دراورده

خخخخ عزیزممم😘

فدات 💗 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
2738
نه من یک بار چند سال پیش اومدم با ته سنجاق این کار رو کردم خورد به عصب دندونم افتضاح به بار اومد درد ...

خب سنجاق فلزه عزیزم میره داخل لثه این عمق نداره که یکم بازی کنه که خون بیاد خوبه منکه تا درد میگیره اینکارو میکنم سریع شاید برای همینه ضدعفونی میشه با نمک خراب نمیشه چون دندونپزشکیم رفتم عکس گرفت یکدونه دندون مشکل دارم نداشتم

عزیزم من یک کاری انجام میدم وقتی دندون درد دارم نمیدونم درسته یا نه ولی سالهاس هروقت درد دارم انجام ...

اصلا نمیشه دست زد بهش عفونت کرده ..لپم چسبیده به دندونم از داخل...از بیرونم ک دومتر اومده اینورتر

هفته چندی..منم بارداری همیشه دندون درد داشتم،سه ماهه ی سوم میشه رفت کشید با بی حسی که برا خانومای با ...

عفونت کرده تا خوب نشه نمیکشن....حیفم میاد بکشم وگرنه گورشو گم میکردم...اول سر سوزن سوراخ شد خاستم برم درست کنم حامله شدم الان سر گوش پاکن درسته میره توش

اصلا نمیشه دست زد بهش عفونت کرده ..لپم چسبیده به دندونم از داخل...از بیرونم ک دومتر اومده اینورتر

الهیییی بگردم چقدر سخته پس اینجوری 

حتما باید دکتر بری چون عفونت دندون میریزه مستقیم تو قلب اگه شدیذ بشه خدایی نکرده هم برای خودت خطرناکه هم بچه

2706