2726
عنوان

«شعر۶»

| مشاهده متن کامل بحث + 20295 بازدید | 3223 پست

از چهره ى تو

چیز زیادى یادم نیست

جز این که

اقیانوس آرامى

ریخته بود بین چشمهات

و روى طراوت لب هات

زمزمه ى تردى بود

که گنگم مى کرد

و نمى گذاشت

از چهره ى تو چیز زیادى

یادم باشد

به دیدارم بیا گاهی،بیا دلتنگ دیدارم رخم زرد وپریشان وتبم تند است وبیمارم بیا بنشین به بالینم،نزن حر ...

چه شد در من نمی دانم
فقط دیدم پریشانم
فقط یک لحظه فهمیدم
که خیلی دوستت دارم …

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر توانِ ماندنت نیست

کسی را در آغوش نگیر

که سکوت می‌کند

تا صدای نفس‌هایت را بشنود...

کسی را در آغوش نگیر

که زود در تو محو می‌شود

که زود عادت می‌کند

کسی را در آغوش نگیر

که از عشق رنجیده

و پناه میخواهد

هرگز شبی بارانی

پرنده را پناه نده

که در تو حبس می‌شود

که آسمان را فراموش می‌کند....❣❣

از سخن چینان شنیدم آشنایت نیستم 🖤❤ خاطراتت را بیاور تا بگویم کیستم ❤🖤
تورا دوست دارم بدون آن که علتش را بدانم محبتی که علت داشته باشد یا احترام است یا ریا …

تا به کي آخر چنين ديوانگي
پيله گي بهتر از اين پروانگي
گفتمش آرام جاني؟

گفت: نه
گفتمش شيرين زباني؟
گفتمش نامهرباني؟
مي شود يک شب بماني؟
دل شبي دور از خيالش سر نکرد
گفتمش، افسوس او باور نکرد
خود نمي دانم خدايا چيستم
يک نفر با من بگويد کيستم

2728
تا به کي آخر چنين ديوانگي پيله گي بهتر از اين پروانگي گفتمش آرام جاني؟ گفت: نه گفتمش شيرين زباني ...

یا مشکل ارسال پیام از دل ما بود
یا منبع گیرنده ی قلب تو خراب است

زاییده ی دردیم و به بار آمده ی عشق
در مکتب ما عشق فقط حرف حساب است

یک جمله بگو دلبرکم حرف دلت چیست
عاشق شده این شاعر و دنبال جواب است

محروم اگر شدم ز سر کوی او چه شد

از گلشن زمانه که بوی وفا شنید

ساقی بیا که عشق ندا می‌کند بلند

کان کس که گفت قصه ما هم ز ما شنید🍁🍁

از سخن چینان شنیدم آشنایت نیستم 🖤❤ خاطراتت را بیاور تا بگویم کیستم ❤🖤

@nafasam1370    

@ماه_تنها    

@00نازلی00    

@دخترلاکچری20    

@بانو_ملکه    

سلام 😁

🌹💔نــگــرانــمــ...نــگــرانمـ😔 ـنــڪــنــد خــواب بــمــانــمــ..😢..نــڪــنــد بــغــض مــن از شــدت غــمــ،نه بــبــارد،نه بــڪــاهد،ابدالــدهر بــمــانــد.😢..نــڪــنداشــڪ نــریــزمــ؟نــڪــندڪــرب و بــلــاونــجــفــم را نــدهیــ ...حــضــرت اربــابــ..نــڪــنــد بــاز نــخــوانــم ڪــه اے اهل حــرم،مــیــر و عــلــمــدار نــیــامــد...نــڪــنــد بــاز بــمــانــمــ..نــڪــنــد...پــایــپــیــاده حــرمــت بــاز بــمــانــد...بهدلــم حــســرت و آهشــ...نــگــرانــمــ....نــگــرانمــنــڪــنــد دیــر شــود جــاے 😢بــمــانــمــ...اربــابــ_صــدایــ_قــدمــتــ_مــیــ_آیــد😔�
یا مشکل ارسال پیام از دل ما بود یا منبع گیرنده ی قلب تو خراب است زاییده ی دردیم و به بار آمده ی عش ...

عاشق شده این شاعر و دنبال جواب است، درود🌹

در معركه عشق ستیز دگر است

فتح دگر آنجا و گریز دگر است

فریاد و فغان و گریه و ناله و آه

اینها هوس است و عشق چیز دگر است

تقدیم به شما🌹

بیاید 

من اومدممم😂😂😂

🌹💔نــگــرانــمــ...نــگــرانمـ😔 ـنــڪــنــد خــواب بــمــانــمــ..😢..نــڪــنــد بــغــض مــن از شــدت غــمــ،نه بــبــارد،نه بــڪــاهد،ابدالــدهر بــمــانــد.😢..نــڪــنداشــڪ نــریــزمــ؟نــڪــندڪــرب و بــلــاونــجــفــم را نــدهیــ ...حــضــرت اربــابــ..نــڪــنــد بــاز نــخــوانــم ڪــه اے اهل حــرم،مــیــر و عــلــمــدار نــیــامــد...نــڪــنــد بــاز بــمــانــمــ..نــڪــنــد...پــایــپــیــاده حــرمــت بــاز بــمــانــد...بهدلــم حــســرت و آهشــ...نــگــرانــمــ....نــگــرانمــنــڪــنــد دیــر شــود جــاے 😢بــمــانــمــ...اربــابــ_صــدایــ_قــدمــتــ_مــیــ_آیــد😔�
عاشق شده این شاعر و دنبال جواب است، درود🌹 در معركه عشق ستیز دگر است فتح دگر آنجا و گریز دگر اس ...

تا تو نگاه می‌کنی کار من آه کردن است
ای به فدای چشم تو، این چه نگاه کردن است؟

شب وقتی زیبا است که بدانی

یک نفر، یک جایی از این دنیا

با تصویرسازی آغوش تو به خواب رفته است

و چه زیباتر می‌شود وقتی که آن یک نفر

همانی باشد که تو هم هرشب

در خیال خودت در آغوشش می‌گیری

خوش اومدی🌹

نفیسه هستم 😁

دلم برای همتون 

تنگ شده بود 

خوبی عزیزدلم ؟؟بهتری؟

2706