2726
عنوان

خوش سلیقه ها بیاین نظر بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 306 بازدید | 54 پست
خوبه که😂

😂 😂 نه به کادوی پارسالش نمیاد 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
بهترین چیز یه ابزار کاربردی واسه کارش یا گوشیه یا ست کمر بندوکیف پول وادکلن  خوشبخت باشید ❤️

کمربندو کیف پولو براش خریدم قبلا  میتونم هندزفری بی سیم براش بخرم ولی تا به دستم برسه طول میکشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه تیشرت هفته پیش بازار بودم براش خریدم

برو بده یه باکس گل رز خیلی خشگل برات درست کنه یه عطری ادکلن یا ساعت بخر بده به گل فروشه وسط گل ها جا درست کنه براش عاااالی میشه وخوشگل

2728
کمربندو کیف پولو براش خریدم قبلا  میتونم هندزفری بی سیم براش بخرم ولی تا به دستم برسه طول میکشه

خب برو موبایل فروشی های خیلی بزرگ وکلاسیک حتما دارن

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
😂😂ماشالله کم توقع هم هستی  مال من کلا تولدمو یادش رفته بود😂😂

😂 بهم میگفت سال اول بود گول خوردم فقط همین یه سال نیست که سالهای بعدم داریم  زودتر از روز خودش هیچی نمیدم بهت😂🚶🏿‍♀️ 

منم سال اول دوستیمون برام کیک خرید فقط چون یه ماه کمتر بود اشنا شده بودیم 😂🚶🏿‍♀️ همون شبم با هم تصادف کردیم 

همون تصادفه باعث ازدواجمون بود فکر کنم

😂😂ولی میتونه ست کنه ها😝😝

😂 😂 دست دوز بهتره کار خودشه دیگه 

😂 بهم میگفت سال اول بود گول خوردم فقط همین یه سال نیست که سالهای بعدم داریم  زودتر از روز خودش ...

😂😂ولش بی خودی ناراحت نباش 

حالا خودم تا یه روز عر میزدم که چرا یادت رفته 😐✋

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
برو بده یه باکس گل رز خیلی خشگل برات درست کنه یه عطری ادکلن یا ساعت بخر بده به گل فروشه وسط گل ها جا ...

اینم خیلی ایده خوبیه 🚶🏿‍♀️ میترسم اون برام هیچی نخره تو ذوقم بخوره🚶🏿‍♀️

😂😂اره هرمدل یا طرحیم که دوست داشته باشی میشه 

😂 اره اینم عالیه

😂😂ولش بی خودی ناراحت نباش  حالا خودم تا یه روز عر میزدم که چرا یادت رفته 😐✋

من تا همین الانم بهش میگم تو کادو تولد ندادی بهم🚶🏿‍♀️ تو هیچوقت برای من هیچی نمیخری🚶🏿‍♀️ من برات ارزشی ندارم🚶🏿‍♀️

جالب اینه دیگه خودشم باورش شده در حقم ظلم شده 

2706