2733
2734
عنوان

اول صبحی سوال بیجا بپرسم 😂

414 بازدید | 38 پست

داشتم پرلازدبد هارو میخوندم همونی که ببرمازندران زده🐅🐅

خدایی واقعا راسته 😐یعنی چی خب خونه ی خوده ادم نبست که تمیز کنه خونه ی مامان ادمه😕مدیونیت اگه فک کنید با این حرف همیشه از زیر کار در میرفتم 😁

خلاصه من تو خونه ی مامانم خیلی شلخته بودم به حدی که مامانم تف نمبنداخت روم😐✋قربونش برم

ولی الان خونم خدایی برقم نزنه تمیشه تمیزه 

🙂😛حالا سوال من اینه کسی مقل من بوده یا همه بعد ازدواج همونجوری موندن 😂

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من 

اتفاقا براشم نوشتم

شلخته بودم شلخته هستم و شلخته خواهم مرد  

تمیز و بشدت اهل رعایت بهداشتم ولی توی خونه و وسایلم نظم و ترتیب ندارم  

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***

اگه پسرا بدونن اینا تو خون چطورین ،هیچ وقت ازدواج نمیکنن😊😊😊😊

یادداشت: آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنند متأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند! عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشند شاغلان از شغلشان می‌نالند بیکارها دنبال همان شغلند فقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورند ثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند! سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
2738

😂 من یه لحظه حس کردم این تاپیک کار شوهرمه البته اون زمان که دوست بودیم الان اینقدر همه چی مرتبه اینقدر خودم مرتبم که نگو

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
متاهلی😐😝

بله و یه بچه دارم

مامانم خیلی تمیز و مرتب بود و اصلا نمیذاشت تو کارای خونه دخالت کنم دیگه شلخته بار اومدم  

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
😂 من یه لحظه حس کردم این تاپیک کار شوهرمه البته اون زمان که دوست بودیم الان اینقدر همه چی مرتبه این ...

😂😂افرین اینم جایزت🍍😐😝😝

بله و یه بچه دارم مامانم خیلی تمیز و مرتب بود و اصلا نمیذاشت تو کارای خونه دخالت کنم دیگه شلخته بار ...

خیلی دوس دارم عکس یهویی از خونت ببینم😐😂😂

2706