2737
2734

من خیلی تحت فشار وجدانم هستم بخاطر غیبت و حرفای نابجایی که توی زندگیم زدم... الان خییییلی پشیمونم و هی دونه دونشون یادم میاد و بهم میریزم... امکانش هم نیست که برم حلالیت بطلبم, روابط خانوادگی و فامیلی خراب میشه و شر میشه, چون غیبت ها پشت سر غریبه که نبوده, همین خودی ها بودن. وقتایی که عصبانی بودم با حرفام مامانم یا همسرم رو رنجوندم... اونا هم متقابلا زیاااد منو رنجوندن به بی انصافی ولی خب.... خیلی بهم ریختم... نمیدونم چطوری اون دنیا از پس گناهام بربیام و خودمو حلال کنم

لطفا هرکی اعتقاد به اون دنیا نداره جواب نده

با یه صلوات آمین بگو دوست گلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن 🍃اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🍃اللّٰهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ تَعْجِيلَ عافِيَتِكَ ، وَصَبْراً عَلَىٰ بَلِيَّتِكَ ، وَخُرُوجاً إِلَىٰ رَحْمَتِكَ.🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

توبه کن ودیگه تکرار نکن ا‌ستغفار زیاد بگووو

نهنگ یونس را نخورد....کارد اسماعیل را نکشت....آتش ابراهیم را نسوزاند....دریا موسی را غرق نکرد....آری اگر او بخواهد همه چیز ممکن است....ناامیدنباش❤ کار درست رو خدا میکنه که با هیشکی حرف نمیزنه🥀.

ازین پس غیبت نکن خدا اونارو هم عفو میکنه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

توبه کن و دیگه تکرار نکن

إن شا الله که بخشیده میشی

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 
2738

من مردم و جرف زدن یاد نگرفتم 

الان هم هرچی گفتم به دختر عمم رفته پخش کرده 

باز خوبه حد اقل من فقط از خودم میگم خداروشکر وجدانم راحته که پشت کسی قیبت نکردم 

اگر هم ضربه ای خورده شده به خودم بوده 

این که وجدانم راحته درد خیانت شو تسکین میده واقعا

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

وقتی از ته دلت پشیمونی، خدا میبخشه، سعی کن بعد این ترکش کنی و اینکه اگه امکان حلالیت گرفتن نداری، الان خوبی شونو بگو یا طلب استغفار کن براشون و خیرات کن به نیت اونا، در مورد همسر و مخصوصا ااا مادر، باهاشون صحبت کن و احساستو بگو، از مادرت حلالیت بخواه و از همسرت بخواه که بعد این همدیگه رو نرنجونین با زبون

دوستم نيازي نيست حلاليت بطلبي فقط بايد ديگه تكرار نكني خدا كساني رو كه توبه ميكنند ميبخشه ميتوني مثلا براي كساني كه غيبتشون رو كرديد براي آرامش دل خودتون ذكر براشون بخونيد يا مثلا آيت الكرسي به نيت اونها بخونيد ولي من از يه روحاني شنيدم توبه كافيه و نيازي نيست ازشون حلاليت بطلبيم چون خود انسان خراب ميشه پيش اونها همين كه متوجه كارتون شديد خيلي خوبه فقط بايد توبه كنيد و درمورد همسر و مادرتون جبران گذشته و رفتارهاي خوب كافيه خدا ارحم الراحمينه 

منکه تصمیم گرفتم از هرکی دلخورم همون لحظه پیشخودش بگم یا اگه میخوام غیبت کنم جلوی خودش بگم چون بعد غیبت نکنم کلن الان غیبت نمیکنم کمتر شده چون گناه غیبت گر خیلی بزرگه خیلی خداوند مارا ببخشد خواهران التماس دعا فراوان 

دوستم نيازي نيست حلاليت بطلبي فقط بايد ديگه تكرار نكني خدا كساني رو كه توبه ميكنند ميبخشه ميتوني مثل ...

واقعا روحانی بهتون گفت حلالیت لازم نیست؟؟؟ آخه غیبت که حق الناسه چطور لازم نیست؟ 

فقط خودم میدونم چه لطفی بهم کرد که این بچه رو نصیبم کرد
توبه کن باهاشون مهربون تر شو

کردم. خیلی هم مهربونتر شدم و محبت میکنم بهشون. واقعا اون روزا تحت فشار روحی بودم که خودشونم باعثش بودن تا حدودی. ولی منم خیلی بدرفتاری و بدگویی کردم

با یه صلوات آمین بگو دوست گلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن 🍃اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🍃اللّٰهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ تَعْجِيلَ عافِيَتِكَ ، وَصَبْراً عَلَىٰ بَلِيَّتِكَ ، وَخُرُوجاً إِلَىٰ رَحْمَتِكَ.🍀
2706