2726

خوب کنارش شیر خشک بدهخیلیها این کارو میکنن.بنظر من زوده هنوز غذای کمکی.چون معدش هنوز ضعیفه.من شنیدم از ۶ماهگی باید غذای جامد داد به نوزاد.

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وزنش چطوره از دکترش یا بهداشت مشاوره بگیر

من نی نیم ۵ هستش هنوز ندادم

تازه شوهرم برنج ایرانی و بادام خریده و بشورم و آسیاب کنم واسش حریره و فرنی درست کنم

ولی بازم ی کم صبر میکنم

ولی گناه داره بچه گشنه باشه خیلی از خانمای سایت گفتن ک از۴ ماهگی دادیم 

چندبار دادم دیگ سینمو نمیگرفت بزور بهش میدادم 

رازیانه زیره سبز دلستر مالت هندوانه کله پاچه سوپ شاهدونه شیرعسل  ابگوشت بدون حبوبات  سیب درختی اینا بخور هر روز شیرت زیاد بشه

آب زیااااد بخور

هر لحظه سینه هاتو بگیر زیر دوش آب ولرم و آروم ماساژ بده

رازیانه زیره سبز دلستر مالت هندوانه کله پاچه سوپ شاهدونه شیرعسل  ابگوشت بدون حبوبات  سیب د ...

ممنون عزیزم رازیانه رو امتحان کردم شیرمو زیاد میکنه ولی بازم حریف نمیشم چون بزرگتر شده خوراکش زیاد شده 

ممنون عزیزم رازیانه رو امتحان کردم شیرمو زیاد میکنه ولی بازم حریف نمیشم چون بزرگتر شده خوراکش زیاد ش ...

تلاشتو کن حیفه شیرت کم بشه 

بچه ها میگفتن شاهدونه هم خوبه

من اب انبه و کلوچه شیرمو زیاد میکنه

و تنها چیزی شیرمو کم میکنه حرص و جوش زدنه 

دختر من شیر خودمو میخوره.شیرخشک هم میخوره.از سه ماه و ده روزگی فرنی براش شروع کردم.چون شبا تا صبح ده بار بیدار میشد.الان آخر شبا بهش میدم.تا صبح دو بار بیدار میشه

شیرم زیاده اما به بیخوابی و خستگی  سریع کم میشه .از طرفی دخترم بازیگوشه پیوسته شیر نمیخوره.

خدایا ،من رو سر هیچ دوراهی ای قرار نده،من این یک راه رو هم گاهی اشتباه میرم.