2733
2734
عنوان

پووووووووول

241 بازدید | 14 پست

بیاید با چالش پا به پای هم پیش بریم و پس انداز کنیم ایده بدیم و راهکار  چه کم چه زیاد همه تاپیکای مرتبط و خوندم ولی خواستم ی تاپیک جدید بااین قیمت های نجومی باشه که با برنامه پیش بریم هرکی موافقه اعلام کنه

پولمو بده میخام برم 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

۱‌_ چه طوری پول پس انداز میکنید؟روشتون چیه

۲_ چه جوری صرفه جویی میکنید ک بتونید پس انداز کنید؟

۳_روزانه چه مقدارپول به عنوان پس اندازکنار میزارید؟

۴_مخفیه یا همسرتون میدونن؟

۵_هدفتون واسش چیه؟

۶_درحال حاظر چقدر پس انداز دارید و چطوری و توچه مدتی اینهمه رو جمع کردید؟ 

پولمو بده میخام برم 

کسی که شرکت کنه باید پول بده😜😜

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
کسی که شرکت کنه باید پول بده😜😜

😂 به من چه خودش عنوان رو زده پول 

اقا من پولمو میخام میدی یا بیام پولت کنم 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
2738

با بدبختی پس انداز میکنیم بعد زارت یه اتفاق میوفته مجبوریم خرجش کنیم 

مثلا تصادف یا الکی الکی شیشه ی ماشین میترکه 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
بودی حالا

خوابم میاد دیشب نخوابیدم 

برو فردا بیا باهم حساب میکنیم😜

😂 نه الان بده بزارم تو بالشتم 

با بدبختی پس انداز میکنیم بعد زارت یه اتفاق میوفته مجبوریم خرجش کنیم  مثلا تصادف یا الکی الکی ...

افرین  باید یه  جوری پس اندازکنیم  واسه خرج های یهویی واسه خدای ناکرده مریضی دکتر  میشههههه با پول کمم میشه الان یه سری میان میگن بااین خرجا چه پس اندازی به خدا میشه حتی با روزی دوتومن پنج تومن فقط باید با برنامه رفت جلو

2706