2726
عنوان

بچه ها گوشام😑😑😑😑😑😑

178 بازدید | 12 پست

سلام دوستان

بچه ها گوشام چن روزی هس درد میکنه بشدت ،رفتم دکتر گف پرده گوشت سالمه التهاب داره یکم گوشات 

بنظرتون ممکنه شاید یکوچلو سوراخ شده باشه  و دکتر متوجه نشده باشه؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر هم باشه جای نگرانی میست من خواهرم پرده گوشش پاره شد خود به خود ترمیم شد

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
2728
علائمش چی بود؟؟

من هنوز اون موقه دنیا نیومده بودم😂ولی چیز هایی که شنیدم از مامانم و خودش 

درد بود و خارش 

یکم هم توی شنوایی اثر داشته مثلا انگار گوشش ویز ویز میکرده یا کم تر میشنیده 

اونم احتمالا از درد بوده

ولی اینایی که تو میگی به نظرم همچین اتفاقی برات نیوفتاده

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
هندزفری زیاد تو گوشم بود

هندزفری آیفون اگه داری که احتمال زیاد از همونه

لعنتی اصلا طراحیش درست نیست من که ده دقیقه بذارم سردرد شدید میشم به دیواره گوشم فشار میاره

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
هندزفری فابریک آیفون اگه داری که احتمال زیاد از همونه لعنتی اصلا طراحیش درست نیست من که ده دقیقه بذ ...

تروخدا نذار تو گوشت البته مال من این نیس

ولی یا نذار یا عوضش کن 

من عین خیر پشیمونم

من خیلی زیاد گذاشتم و خیلی صداش زیاد بود 

تروخدا نذار تو گوشت البته مال من این نیس ولی یا نذار یا عوضش کن  من عین خیر پشیمونم من خیلی ...

من شدیدا عادت دارم به موزیک گوش دادن

ولی اخیرا دست به جیب شدم یه دونه Bose خریدم که ارگونومیک ه 

همون دو سه باری که هندزفری آیفون استفاده کردم برای هفت پشتم بس بود

کلا اون مدلا که توی گوش میره خیلی آسیب میزنه...

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
هندزفری زیاد تو گوشم بود

منم یه مدت مرتب باصدای بلند هندفری تو گوشم میزاشتم اهنگ گوش میدادم داغون شدم دکتر گفت باید گوشت رابشوری بعضی وقتا موقع نماز خوندن موقعی که میرفتم سجدا احساس میکردم یه چیز خیلی سنگین داره بافشار ازگوشم میاد بیرون پشیمون شدم چرا هندفری تو گوشم گذاشتم