2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

تجربه من از دندانپزشکی اینه اگه دندونی بعد از پر کردن یا عصب کشی ، به مدن طولانی درد بگیره ، کار دکترش خوب نبوده.   والسلام 

فقط حضرت علی علیه السلام امیرالمؤمنین است.اولی و آخری نداریم . عشق فقط عشق مولا علی علیه السلام 
تجربه من از دندانپزشکی اینه اگه دندونی بعد از پر کردن یا عصب کشی ، به مدن طولانی درد بگیره ، کار کتر ...

بابام میگه شاید بلنده. الان ینی هی چشمم به ساعته که برم کوتذهش کنم. بلکه از این درد خلاص شم. اصن دندونامو نمیتونم رو هم بزارم

2714
منم چهارشنبه هفته قبل عصب کشی کردم هنوز درد میکنه میترسم درست برام انجان نداده باشه

والا واسه من روزای اول یه چیزی به لبه های دندونم میخورد ی درد کوچولو میومد وبی همه گفتن طبیعیه

بابام میگه شاید بلنده. الان ینی هی چشمم به ساعته که برم کوتذهش کنم. بلکه از این درد خلاص شم. اصن دند ...

آره حتما برو نشون بده. همیشه هر طور شده پیش بهترین دندانپزشک برو. چون بعد تموم شدن کار تازه میفهمیم د‌کتره چ دسته گلی به آب داده

فقط حضرت علی علیه السلام امیرالمؤمنین است.اولی و آخری نداریم . عشق فقط عشق مولا علی علیه السلام 
والا واسه من روزای اول یه چیزی به لبه های دندونم میخورد ی درد کوچولو میومد وبی همه گفتن طبیعیه

منم همینطوریم الان

شما شاید دندونت عفونت داره

اموکسی سیلین ۵۰۰  و  مترونیدازول  ۲۵۰  هم   هر  ۸ ساعت  بخور  برای کنترل عفونت

محض احتیاط هم برو دکتر ی معاینه بکنه

آره حتما برو نشون بده. همیشه هر طور شده پیش بهترین دندانپزشک برو. چون بعد تموم شدن کار تازه میفهمیم ...

حالا امروز که پیش همون دکتره میرم. ولی یه عکس از دندونامم میگیرم

2706