2726
عنوان

حالم از این جمله...

264 بازدید | 16 پست

حالم از این جمله (مادروببین و دختر بگیر)بهم میخوره،جاهلیت تاکجا

یعنی چی اگه مادر خوبه دخترهم خوبه یا اگه مادر بده دختر هم بده؟انسانها متفاوتن و خودشوننننننن تصمیم میگیرن که چطور باشن!هیچ ربطی به خانوادشون و محیطی که توش بزرگ شدن نداره.....کاشکی این جمله های جاهلانه ازبین بره اه

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 

😂 حرص نخور اینوواسه چیز دیگه میگن 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شما برای اینکه بدت نیاد بگو پدر و ببین پسرو بگیر اینجور دو به دو مساوی میشه

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

خب نقشی که مادر توی تربیت دخترش داره زیاده دیگه مثل اینکه پدر تو تربیت یه پسر خیلی مهمه چون معمولا یه الگو میشن برا بچه هاشون گفتم معمولاااااا در کل صرفا با این مقایسه انتخاب کردن غلطه ولی میتونه تاثیر بزاره

باهات موافقم

ولی اون جمله اخرت که گفتی هیچ ربطی به محیط و خونواده ای که توش بزرگ شدن نداره، نمیشه گفت هیچ ربطی ، خونواده ارتباط مستقیم داره اتفاقا با نحوه تربیت ادما اما در نهایت خودشون راه خودشونو انتخاب میکنن. یعنی میخوام بگم ۱۰۰ درصد ربط به خونواده نداره اما ارتباط کمی هم نداره

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد خدایا شکرت😍😍

هععععی کاش جهل در حد همین چند تا جمله و اعتقاد بود...

انقدر اراجیف عرفی و خرافی عمیقه که خدا میدونه

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***

حالت به هم نخوره من واقعا به عینه دیدم اکثر دختر خانوما بزرگ که میشن بالغ که میشن از نظر اخلاقی رفتاری میشن کپی مادرشون....واقعا اکثر دختر خانوما...خیلی وقتا پیش اومده دختر بچه رو میبینی میگی اصلا به مادرش نرفته وقتی به ین سن و سالی میشه خصوصیات مادرو توش واضح میبینی

حالت به هم نخوره من واقعا به عینه دیدم اکثر دختر خانوما بزرگ که میشن بالغ که میشن از نظر اخلاقی رفتا ...

دقیقا منم انقدر دیدم دیگ جملە باورم شدە

بیکار کە میشوم برای بغض هایم غروب میبافم
2706