2726

ساعت 6صبح همه خوابن کی خاطره یاذشه. 

منم در حال چک کشیدنم منتظرم کارتخون بیارن کارت بکشم... موز و شلیل بخرم 

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ساعت 6صبح همه خوابن کی خاطره یاذشه.  منم در حال چک کشیدنم منتظرم کارتخون بیارن کارت بکشم... مو ...

ول کن این گوشیو تو خرید 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
ول کن این گوشیو تو خرید 

😂😂😂😂

من همه کارم با گوشیه باید ماشین حسابش و مصرف کنم 

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
ساعت 6صبح همه خوابن کی خاطره یاذشه.  منم در حال چک کشیدنم منتظرم کارتخون بیارن کارت بکشم... مو ...

🤣من انگار تازه سر شبه برام خیلی سرحال نشستم🤣کلی هم فردا کار دارم

الان اومدین خرید ؟!

حرید خونه ک ن... عزیزم برای فروشگاه تره بار 😁

پاشو فعلا یه چایی بذار خیلی گشنمه سوتی میخوایی چیکار

من همه چیز خوردم یه ساعت پیشم بستنی خوردم انگار تازه غروبه واسم نه کله سحر🤣کلی هم دیروز کار کردم امروزم ملی کار دارم

داشتم دشوییو و تمیز میکردم.کثیف بود.گفتم دنیا.میایین میرینین.حواستون باشه ته دمپاییتون تمیز باشه.سرمو که بلند کردم‌بابابزرگمو دیدم جلو ایستاده داره میخنده.گف نگران نباش.ته کفشه من تمیزه.از خجالت داشتم اب میشدم....😂😑😑😐

ماکانیم اونم اصیلللللل. . 😂💔دوستون دارم نی نی سایتاااا هیچجا مث نی نی سایت نی. حتی مامی گپ💔😂😂😂😂😂
2706