2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
موهای من بلنده اما به خاطر موخوره باید کوتاه شه دلم نمیاد کوتاشون کنم    

کوتاه کن . حیفه خدای نکرده موخوره زیاد میشه ریزش مو میگیری. همین فردا کوتاه کن.

فقط حضرت علی علیه السلام امیرالمؤمنین است.اولی و آخری نداریم . عشق فقط عشق مولا علی علیه السلام 

ن... اخرین بار ک خوابیدم دیردز ساعت 10صبح تا 2ظهر بود الان دیدم چرا هواسم نبود بخوابم

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
کوتاه کن . حیفه خدای نکرده موخوره زیاد میشه ریزش مو میگیری. همین فردا کوتاه کن.

اتفاقا خیلی زیاد شده و ریزش هم شدید گرفتم تا روی  ب ا س ن م هستن اگه کوتاه کنم باید تا روی سینم کوتاه کنم

اتفاقا خیلی زیاد شده و ریزش هم شدید گرفتم تا روی  ب ا س ن م هستن اگه کوتاه کنم باید تا روی سینم ...

نذار بریزه که فردا حسرتش رو  میخوری. سریع کوتاش کن 

فقط حضرت علی علیه السلام امیرالمؤمنین است.اولی و آخری نداریم . عشق فقط عشق مولا علی علیه السلام