2737
2734
عنوان

تصمیم گرفتم خودکشی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 5761 بازدید | 222 پست
چیکار کنم دست خودم نیست امشبم از وقتی از سرکار اومدم تا الان گریه کردم چشام خیلی باد کردن

یه سوال

حالا اگر بری خودتو معرفی کنی بفرستن شمارو افغانستان اونجا چه نوع زندگی ای در انتظارته؟

بالاخره اونجا هم یک کشوره دیگه آدما دارن توش زندگی میگننه

بهتر از مرگه که

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
قوربونت برم عزیزم دلم خون شد اخه یه دختر جوون اینهمه کار بادستای ظریف کاش منم میتونستم کمکت کنم.

من ک میگم حاضرم ۲۴ ساعته ظرف بشورم یا پسته پاک کنم ولی یه جایی باشم ک نترسم از اینکه ممکنه ی بلایی سرم بیاد 

لطفا وقتی میخواین سوار ماشین بشین چند تا ضربه ب کاپوت ماشینتون بزنین چون ممکنه یه گربه برای گرم شدنش پناه برده باشه اونجا 💚  ⛴🏙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی جونم فدات شم خواهری نکن اینکارو 😭😭❤❤❤

خود خدا جون گفته فان مع العسر یسرا قطعا بعد هر سختی آسانی هست

شاید همین امروز معجزه شد و زندگیتون از این رو ب اون رو شد

یعنی دلت میاد خودکشی کنی مادرت رو تنها بزاری😪😭😢

با اینکه داستان منو بد نوشتی🥲                              ولی تو هنوز خدای خوب منی🥹                                دلا بسوز ؛ که سوزِ تو کارها کند 😪🌴و دردی نهفته در دل...🌴 و من دوباره از ته دل میخندم...😅💔
من ک میگم حاضرم ۲۴ ساعته ظرف بشورم یا پسته پاک کنم ولی یه جایی باشم ک نترسم از اینکه ممکنه ی بلایی س ...

یه سوال 

مگه تا حالا اتفاقی برات افتاده؟

انگار از چیزی میترسی؟

کسی دست درازی بهت کرده؟

2731
من ک میگم حاضرم ۲۴ ساعته ظرف بشورم یا پسته پاک کنم ولی یه جایی باشم ک نترسم از اینکه ممکنه ی بلایی س ...

اینطوری نگو اشکم دراومد من میتونم فقط برات دعا کنم بخدا وضع مالی خودم خیلی بده 

هیچ چیز زیبا تر از پاهای کوچیک تو نیست دوستت دارم کوچولوی من❤
یه سوال حالا اگر بری خودتو معرفی کنی بفرستن شمارو افغانستان اونجا چه نوع زندگی ای در انتظارته؟ بال ...

اینجا ک پولی نداریم اونجا هم بریم این پولو باید کرایه کنیم اونجا هم باید کرایه خونه بدیم ولی اونجا ک اصلا کار نیست و ما مرد هم نداریم همون روز اول سرمونو میبرن🙃

لطفا وقتی میخواین سوار ماشین بشین چند تا ضربه ب کاپوت ماشینتون بزنین چون ممکنه یه گربه برای گرم شدنش پناه برده باشه اونجا 💚  ⛴🏙
یه سوال  مگه تا حالا اتفاقی برات افتاده؟ انگار از چیزی میترسی؟ کسی دست درازی بهت کرده؟

اره خیلی اول شوهر خواهرم کتکمم زده خیلی میترسم و یه همسایه ای داشتیم قبلا اونم چن بار تو کوچه منو اذیت کرد 

2738
متأسفم نمیدونم چی بگم میتونی به یه خیریه مراجعه کنی تا یه آدم خیر کمکت کنه

خیریه ک کمک نمیکنه مخصوصا ب ما

اره خیلی اول شوهر خواهرم کتکمم زده خیلی میترسم و یه همسایه ای داشتیم قبلا اونم چن بار تو کوچه منو اذ ...

متاسفانه چون اتباعی بعضیا به خودشون چنین احازه ای میدن 

االبته به هموطن خودشونم دست درازی میکنن

با خواهرت قطع ارتباط کن هر طور شده یه منطقه امن خونه بگیر 

دنبال کار باش مطمینم پیدا میکنی

کدوم‌شهر هستی؟

خیریه ک کمک نمیکنه مخصوصا ب ما

اینجوری نگو

آدمهای خوب همه جا هستن

انقدر ناامید نباش

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
متاسفانه چون اتباعی بعضیا به خودشون چنین احازه ای میدن  االبته به هموطن خودشونم دست درازی میکن ...

کار ک دارم کرمانم 

2706