2726

نه فکر نکن ولی برو دکترحتماااا خواهر منم بارداری اولش گریه که بچم سقط شد رفت دکتر گفت طبیعیه 😐برو ان شاء الله مال توهم چیزی نیست 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه فکر نکن ولی برو دکترحتماااا خواهر منم بارداری اولش گریه که بچم سقط شد رفت دکتر گفت طبیعیه 😐برو ا ...

اخه بارداری دومم  اما از اولی پنج سال پیش بوده چیزی تو ذهنم نیست دخترم بزرگ دیگه

اخه بارداری دومم  اما از اولی پنج سال پیش بوده چیزی تو ذهنم نیست دخترم بزرگ دیگه

خب عزیزم الان خواهر من بار داری دومشه ولی هیچی حتی لک هم ندیده چیزی نیست ولی حتما برو دکتر

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
خب عزیزم الان خواهر من بار داری دومشه ولی هیچی حتی لک هم ندیده چیزی نیست ولی حتما برو دکتر

ولی الهی خدا برات خوش بخواد چقد بهم انرژی دادی چشم  هوا روشن شه میرم دکتر  خدا کنه سقط نشده باشه ی ماه درد میکشیدم

بعنی ممکنه سقط نشده باشه اخه خونرزیزی در حد ی ته استکان بودش

آره 

دوره عادت ماهیانته؟ 

ولی الهی خدا برات خوش بخواد چقد بهم انرژی دادی چشم  هوا روشن شه میرم دکتر  خدا کنه سقط نشد ...

مرسی فداتشم 

ان شاء الله خبرای خوب بیاری به منم خبر بده واست نذر میکنم 

ن خب دوره م ۲۷ م باید باشه نه الان

نه نگران نباش چیز مهمی نیست فقط یه بار بود یا هنوز ادامه داره؟ 

2706