2726
عنوان

وقتی شوهرتون بچه دار نشد ولش کنید بره!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 6493 بازدید | 305 پست
آخه این دوستش کارمند ارشاده اونجا همه کرونا گرفتن از اینم می خواستن تست بگیرن....من ترسیدم برا سلامت ...

خب اگه دادگاه گف همینو بگو به خاطر قهر خونه رو ترک نکردم اخه یکی خونشو ترک کرده بود دادگاه نه مهرشو داد نه نفقه و نه بچه هاشو 

میتونی شک نکن پول داری یه وکیل خوب بگیر خونتم ترک نکن بمون تا تکلیفت معلوم بشه وقتیم تهدیدت میکنن یو ...

آخه میگم اطرافیانش کرونا داشتن من ترسیدم اومدم خونه بابام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعاااا دلم برا خودم میسوزه حالا پدرش میگه خونه اش رو بده از خونه بابات که نیوردی!!! بگو من این هم ...

بگو حقمه پاسوز نازایی پسرت شدم این یه بخشی و جبران میکنه ببین تا خودت نخوای هیچ قانونی نمیتونه خونه رو ازت بگیره بخوای جدا بشیهم راحت میتونی..پس تحت هیچ شرایطی خونه رو نده

واقعاااا دلم برا خودم میسوزه حالا پدرش میگه خونه اش رو بده از خونه بابات که نیوردی!!! بگو من این هم ...

ببین مهرتم بگیر خونه رو هم پس نده هیچ قلطی نمیتونه بکنه به همه بگو که مشکل داشت و شما ساختی داغون شدی بگو بهت خیانت کرد ساکت موندی 

2728
خدایا خودت رو بخاطر کی تلف کردی 😕 ساده نباش و حقتو کامل بگیر ..اگه خواستی فرصت دوباره بهش بدی حق طل ...

اووووف تازه اونا طلبکارن پدرش میگه برا اینکه دلش رو به دست بیاری بیا خونه رو بزن به نامش!!!!

فقط می ترسم اموالش رو به نام مادرش کنه

خب مدت زمان انتقال اموال مشخص میشه الکی نیست که .چیزی به اسمش هست؟؟؟

براساس میزان درامد ودارایی توانایی پرداخت مردمهریه روتععین میکنن که پرداخت کنه

ومارا به سخت جانی خوداین گونه امید نبود‌...
ببین مهرتم بگیر خونه رو هم پس نده هیچ قلطی نمیتونه بکنه به همه بگو که مشکل داشت و شما ساختی داغون شد ...

بخدا خیانت کرده....میگه من به زنای بیوه کمک کردم کار خیر کردم...من چون دارم سایه سرشون میشم!!!۴

لعنت به ما زنای احساساتی و ترسو.....از ترسویی خودم بدم میاد..به خاطر شرایط کرونا هم چون برام خطرناکه ...

وکیل بگیر کل پولم اول نده نصفشو بده از حالا به بعد قوی باش بزار بفهمه چه اشتیاهی کرده 

اووووف تازه اونا طلبکارن پدرش میگه برا اینکه دلش رو به دست بیاری بیا خونه رو بزن به نامش!!!!

داره گولت میرنه قبول نکنی ها به دادگاهم بگو همسرم مشکل داره بعد تازه فیلش یاد هندستون هم کرد میخاد ازدواج هم بکنه 

خب مدت زمان انتقال اموال مشخص میشه الکی نیست که .چیزی به اسمش هست؟؟؟ براساس میزان درامد ودارایی توا ...

آره آهن فروشه..باسکول و جرثقیل و زمین ۱۰۰ قصبی داره...فقط به نام پدرش نکنه!!!!!

به نظرتون آبروی اونم ببرم؟؟؟یا کرم از خود شوهرمه؟؟؟؟

بنظرم آبروشو ببر که زندگیتو داره خراب میکنه مثلا میتونی بری محیط کاریش شروع کنی به فحش دادن صد درصد اخراج میشه حالش جا میاد بعدم همونجا تهدیدش کن ازت شکایت میکنم بلند بلند داد بزن بگو به شوهر من چه ربطی داره که زنت زیر و بالاتو خوب سیر میکنه مرتیکه بی غیرت اگه ناموس سرت میشد به یه آدم آشغال تر از خودت  رابطه زناشویی رو جاز نمیزدی بگو میرم خانواده زنت رو پیدا میکنم ببینم پدر زنت هم همینقدر بی تعصبه رو دخترش بگو زندگیمو خراب کردی تا خرابت نکنم ولت نمیکنم 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

بگو باشه امروز فردا کن بازیشون بده بگو فقط باید ببینم پسرتونم قدمی بر میداره واسه زندگیمون خونه میخوام چکار وقتی زندگیم نابود میشه، کاراتم بسپار به وکیل تا سرگرم اینن که خونه رو پس میگیرن از اون طرف کارتو انجام دادی

2706