2733
2734
عنوان

خاطره بارداری تا زایمان من دوست داشتید بخونید :-P

| مشاهده متن کامل بحث + 7376 بازدید | 83 پست

ممنون از استاتر عزیز خیلی قشنگ بود داستان بارداریت درسته خیلی اذیت شدی ولی همین که خدا بهت یه بچه ی سالم داده خداروشکر . خیلی خیلی خوشم اومد .

99/9/9به تمامه آرزوهام میرسم . لطفا برای من و سلامتی خودتون یه صلوات بفرستید❤❤❤❤
دوشنبه شب زایمان کردم 112بودم چهارشنبه هفته بعدش رفتم بخیه هام رو بکشم وزن کردم 94شده بودم هیچی نخور ...

واقعا میگی عزیزم.یعنی تو کمتراز ده روز؟؟😮😮😮

الان چند کیلوییی؟

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا میگی عزیزم.یعنی تو کمتراز ده روز؟؟😮😮😮 الان چند کیلوییی؟

الان رفتم بالا چون شیر نمیدم باز شدم 99نیم

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
تموم شد ببخشید طولانی شد 

منم پنج ماه اقدامم جرعت عکسم ندارم چون میگن زوده

حوض بی ماهی با ماهی بی حوض فرق میکنه .........................یدونه صلوات برای رفع حاجتم یادتون نره
2728
منم پنج ماه اقدامم جرعت عکسم ندارم چون میگن زوده

بنظر من برو بده آدم خیلی میوفته جلو انشالله که مشکلی نداشته باشی اما اگه خدای نکرده مشکلی باشه چقدر طول میکشه تا درمان انجام بشه آدم از وضع خودش باخبر بشه بهتره فرصت هر دوره رو از دست نمیدی

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
بنظر من برو بده آدم خیلی میوفته جلو انشالله که مشکلی نداشته باشی اما اگه خدای نکرده مشکلی باشه چقدر ...

اگ یک سال نشدم حتما میرم 

حوض بی ماهی با ماهی بی حوض فرق میکنه .........................یدونه صلوات برای رفع حاجتم یادتون نره
اگ یک سال نشدم حتما میرم 

انشاالله که میشی بزودی زود 

2738